Rodzice

Aktualności

Na stronie znajduje się nowy plan lekcji (aktualny od 25.01.2021): zobacz 28.01.2021 r. o godz. 17:30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Wracamy

Do końca semestru 2 tygodnie! Do matury pozostało: Już od 18 stycznia /poniedziałek/  widzimy się w Teamsach na naszych codziennych zajęciach. Plan lekcji do 25 stycznia pozostaje bez zmian.

Życzenia świąteczne

Kolędy

W okresie świątecznym chcielibyśmy przypomnieć Państwu kolędy w wykonaniu absolwentów naszego liceum. Nagrania pochodzą z płyty zaprezentowanej podczas V Charytatywnego Koncertu Kolęd, który odbył się 16 stycznia 2016 r.

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA 2020

Projekt edukacyjny “OPOWIEŚĆ WIGILIJNA 2020” powstał z potrzeby chwili.

Życzenia

Zdrowych, pogodnych , rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku od codziennego zabiegania, spokoju i pogody ducha z nadzieją na lepsze jutro Gronu Pedagogicznemu, uczniom oraz wszystkim pracownikom szkoły  życzy Ewa Tarasiuk – przewodnicząca Rady Rodziców.

Gazetka szkolna

Zapraszamy do przeczytania najnowszego wydania gazetki szkolnej AlterEgo: Grudzień 2020 W roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole kontynuujemy działalność gazetki szkolnej – w zmienionym składzie 🙂

Telefon zaufania

Zważywszy na sytuację związaną z panującą pandemią koronawirusa oraz wiążącymi się z nią przymusem izolacji, ograniczenia kontaktów, w tym też utrudnionej możliwości uzyskania pomocy psychologicznej, Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychiczny:

Rozmowy o szkle

W dniach: 26 i 27.11.2020 odbyły się 2 spotkania w aplikacji Teams, naszych uczniów klas o profilu plastycznym z przedstawicielami Wydziału Ceramiki i Szkła, Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Dzień Patrona. Ślubowanie klas 1

10 listopada br. uczniowie klas pierwszych IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica złożyli  uroczyste ślubowanie. 

Linki

https://uonetplus.vulcan.net.pl/bialapodlaska/

 

 

Ligi przedmiotowe

Projekty

Warto zobaczyć:

Sponsor IVLO