Rodzice

Dzień Języka Polskiego

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W związku z tym grupa humanistyczna klasy 2Ag przygotowała projekt Dzień Języka Polskiego. Zapraszamy do obejrzenia:

Konkurs plastyczny „DZIWNY JEST TEN ŚWIAT”

Szanowni Państwo, IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej ogłasza III EDYCJĘ KONKURSU PLASTYCZNEGO  „DZIWNY JEST TEN ŚWIAT” i zaprasza Państwa uczniów do udziału.

Aktualności

Na stronie znajduje się nowy plan lekcji (aktualny od 25.01.2021): zobacz 28.01.2021 r. o godz. 17:30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

SPEKTRUM AUTYZMU

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną pt. “SPEKTRUM AUTYZMU. Podobni – różni” w ramach projektu realizowanego przez Fundację SYNAPSIS –  “ZA radę da! Działania na rzecz dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera i ich rodzin”, którego celem jest zapobieganie stygmatyzacji dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu i zmiana niechętnych postaw wobec uczniów z ASD.  Niezwykle ważna w tym względzie jest akceptacja grupy rówieśniczej, a jest ona tym większa, im większą wiedzę…

Wracamy

Do końca semestru 2 tygodnie! Do matury pozostało: Już od 18 stycznia /poniedziałek/  widzimy się w Teamsach na naszych codziennych zajęciach. Plan lekcji do 25 stycznia pozostaje bez zmian.

Życzenia świąteczne

Kolędy

W okresie świątecznym chcielibyśmy przypomnieć Państwu kolędy w wykonaniu absolwentów naszego liceum. Nagrania pochodzą z płyty zaprezentowanej podczas V Charytatywnego Koncertu Kolęd, który odbył się 16 stycznia 2016 r.

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA 2020

Projekt edukacyjny “OPOWIEŚĆ WIGILIJNA 2020” powstał z potrzeby chwili.

Życzenia

Zdrowych, pogodnych , rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku od codziennego zabiegania, spokoju i pogody ducha z nadzieją na lepsze jutro Gronu Pedagogicznemu, uczniom oraz wszystkim pracownikom szkoły  życzy Ewa Tarasiuk – przewodnicząca Rady Rodziców.

Gazetka szkolna

Zapraszamy do przeczytania najnowszego wydania gazetki szkolnej AlterEgo: Grudzień 2020 W roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole kontynuujemy działalność gazetki szkolnej – w zmienionym składzie 🙂

Linki

https://uonetplus.vulcan.net.pl/bialapodlaska/

 

 

Ligi przedmiotowe

Projekty

Warto zobaczyć:

Sponsor IVLO