Rodzice

I miejsce w konkursie

W 2021 r. obchodzimy 100. rocznicę zakończenia wojny polsko-bolszewickiej, w której czynny udział brał stacjonujący w Białej Podlaskiej 34 Pułk Piechoty. Z tej okazji I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej ogłosiło konkurs wiedzy dla uczniów szkół ponadpodstawowych pt. “Historia 34 Pułku Piechoty na tle wojny polsko-bolszewickiej 1919-1921”. Uczeń naszej szkoły Jan Hornowski zajął I miejsce w tym konkursie. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w dniu 7…

Nowy plan lekcji

Nowy plan lekcji obowiązuje od 10.05.2021 r.:

Zaproszenie

Święto 34. Pułku Piechoty – 100. rocznica zakończenia wojny polsko – bolszewickiej

Od 7 do 9 maja 2021 r. zostaną zorganizowane w naszym mieście obchody Święta 34. Pułku Piechoty – 100. rocznica zakończenia wojny polsko – bolszewickiej. Uroczystości będą dostosowane do obowiązujących ograniczeń.

Zakończenie roku szkolnego klas III

30 kwietnia 2021 r. miało miejsce zakończenie roku szkolnego 2020/2021 uczniów klas III. O godzinie 9:00 nasza szkolna społeczność oraz zaproszeni goście zebrali się przed komputerami, aby połączyć się za pomocą wykorzystywanej na co dzień do lekcji online platformy Teams. Spotkanie otworzyła pani Aleksandra Dopierała Dyrektor ZSO nr 4. Następnie głos zabrali pan Michała Litwiniuk Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz pani Ewa Tarasiuk Przewodnicząca Rady Rodziców. Naszych absolwentów w wielu…

WARSZTATY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Dziś (28 kwietnia) w naszej szkole odbyły się warsztaty językowe online prowadzone przez dr Weronikę Markowską wykładowcę Instytutu Neofilologii UMCS w Lublinie. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas lingwistycznych oraz pozostali zainteresowani językiem i kulturą słowiańską. Uczniowie zgłębiali wiedzę z zakresu poprawnej wymowy. Zachęcamy do obejrzenia filmiku nagranego przez studentki UMCS pt. “Dlaczego warto studiować na Rusycystyce”:

W dniu 29.04.2021 roku wystartuje bardzo długo oczekiwane wydarzenie – ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths”!

Dzień Otwarty w Staszicu

Dziś (23.04.2021) spotkaliśmy się online z uczniami klas ósmych, zainteresowanych nauką w naszym liceum. Spotkanie prowadzili uczniowie naszego liceum, opowiadali na jakich profilach się uczą i jak realizują swoje zainteresowania i pasje.

Wyniki konkursu “Dziwny jest ten świat”

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGOdla młodzieży klas VIII szkół podstawowychpt. „ Dziwny jest ten świat”pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświatyi Prezydenta Miasta Biała Podlaska

XV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA FRANCISZKAŃSKA

W naszej szkole, dn.3 grudnia 2020 roku odbył się pierwszy etap Olimpiady Franciszkańskiej. W starciu wyłoniono trójkę uczestniczek, które wzięły udział w drugim etapie konkursu: Lucynę Sawczuk, Amelię Mazurkiewicz oraz Dominikę Uzdowską.

 

Ligi przedmiotowe

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor IVLO