Rodzice

Dzień Otwarty

Zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej szkole, który odbędzie sią 20.04.2024 w godzinach 10.00 – 13.00.

Młodzi za czytaniem

13.04.2024 odbyło się wydarzenie literackie “Młodzi za czytaniem”, II Edycja. Organizatorkami były Kinga Ryl, Wiktoria Stolarczuk i Zofia Zielińska z klasy IIID.  Jest to już kolejny projekt realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z teorii”. 

Zaproszenie

13 kwietnia na hali sportowej w naszej szkole odbędzie się już druga edycja wydarzenia ,,Młodzi za czytaniem”.

15SekundNaReset

Akcja #15SekundNaReset ma na celu zwrócenie uwagi na potrzebę racjonalnego korzystania z czasu spędzanego w Internecie oraz promowanie cyfrowego detoxu.

Podsumowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru

26 marca odbyło się podsumowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, które objął patronatem Prezydent Miasta Biała Podlaska.  Nasz teatr szkolny „Atelier” wraz z opiekunkami: p. Beatą Samojluk i p. Anetą Pszczołą-Dołęzką wraz z dyrektorem ZSO nr 4 p. Rafałem Wlizło odebrał podziękowanie za włączenie się w tę inicjatywę.

Życzenia

Pragniemy złożyć serdeczne życzenia z okazji Wielkanocy wszystkim naszym uczniom, ich rodzinom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Wielkanoc jest czasem nadziei, odrodzenia i wspólnoty. Niech te świąteczne dni przyniosą Państwu wiele radości, spokoju oraz wzajemnej życzliwości.

Zachęcamy uczniów klas 7 i 8 do udziału w  Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim  pt. „ Dziwny jest ten świat”.

Gazetka szkolna

15 SEKUND – WYKŁADY OTWARTE

27.03.2024 r. podczas Drzwi Otwartych AWF Biała Podlaska miały miejsce Wykłady Otwarte w ramach projektu społecznego 15 Sekund.

STASZIC na Targach Edukacyjnych

21 marca uczniowie i nauczyciele IV LO uczestniczyli w Targach Edukacyjnych „Bialski GPS na edukację i zawód”, które w tym roku odbyły się w zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Białej Podlaskiej.

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO