Rodzice

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na zebranie, które odbędzie się 23.05 (czwartek) o godz. 17.00.

WAGA SŁOWA” – NASZ TEATR SZKOLNY ATELIER W BCK

30 kwietnia 2024 r. w BCK24 – Bialskie Centrum Kultury  nasz szkolny teatr Atelier wystawił sztukę pt. „Waga słowa”. Przedstawione historie młodych ludzi, m.in. Alicji, Oliwii, Pawła, Piotra to odzwierciedlenie niepokojących zjawisk XXI wieku: brak odpowiedzialności za słowa, zawiść, hejt, zanik relacji społecznych i empatii. Widz pozostaje z pytaniem: „Gdybyś Ty mógł cofnąć czas, co chciałbyś zmienić, z kim porozmawiać?” , ale też z przekonaniem, że nie wszystkie słowa można…

WYNIKI VI EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO I LITERACKIEGO

dla uczniów kl. VII i VIII szkół podstawowych pt.” Dziwny jest ten świat” LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO: I miejsce– Marta Grabiec kl. VII Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie II miejsce– Olgierd Weroński Szkoła Podstawowa nr 21  im. Królowej Jadwigi w Lublinie III miejsce – Helena Andrzejuk kl. VII Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piszczacu III miejsce – Maja Mirska  kl. VII Szkoła Podstawowa im. K….

ZAKONCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

26 kwietnia 2024 r. uroczyście pożegnaliśmy klasy czwarte. Uczniowie ci zakończyli edukację w naszym liceum. Naszą akademię zaszczycili i zabrali głos: Pan Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska Ks. Henryk Jakubowicz – proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Białej podlaskiej Pani Edyta Szostakiewicz – Przewodnicząca Rady Rodziców IV LO Pan dyrektor Rafał Wlizło pożegnał uczniów opuszczających naszą szkołę. Wyróżniającym się w nauce i innych dziedzina życia szkolnego wręczył dyplomy i…

Zaproszenie

Dzień Otwarty

Zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej szkole, który odbędzie sią 20.04.2024 w godzinach 10.00 – 13.00.

Młodzi za czytaniem

13.04.2024 odbyło się wydarzenie literackie “Młodzi za czytaniem”, II Edycja. Organizatorkami były Kinga Ryl, Wiktoria Stolarczuk i Zofia Zielińska z klasy IIID.  Jest to już kolejny projekt realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z teorii”. 

Zaproszenie

13 kwietnia na hali sportowej w naszej szkole odbędzie się już druga edycja wydarzenia ,,Młodzi za czytaniem”.

15SekundNaReset

Akcja #15SekundNaReset ma na celu zwrócenie uwagi na potrzebę racjonalnego korzystania z czasu spędzanego w Internecie oraz promowanie cyfrowego detoxu.

Podsumowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru

26 marca odbyło się podsumowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, które objął patronatem Prezydent Miasta Biała Podlaska.  Nasz teatr szkolny „Atelier” wraz z opiekunkami: p. Beatą Samojluk i p. Anetą Pszczołą-Dołęzką wraz z dyrektorem ZSO nr 4 p. Rafałem Wlizło odebrał podziękowanie za włączenie się w tę inicjatywę.

Współpracujemy:

Warto zobaczyć: 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO