Harmonogram treningów

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

 

Tygodniowy rozkład zajęć:

 

Poniedziałek

 

15.30. – 17.00. Koszykówka dziewcząt; prowadzący: Anna Myć

17.00. – 18.30. Koszykówka chłopców; prowadzący: Andrzej Chwedoruk

 

Wtorek

 

15.30. – 17.00. Siatkówka dzw. i chłp; prowadzący: Anna Myć, Piotr Tymoszuk

15.30. – 17.00. Zajęcia taneczne – Walc; prowadzący: Aneta Pszczoła – Dołęzka

17.00. – 18.30. Piłka ręczna dzw. i chłp; prowadzący: Andrzej Chwedoruk, Anna Myć

 

Środa

 

15.30. – 17.00. Koszykówka dziewcząt; prowadzący: Anna Myć

17.00. – 18.30. Koszykówka chłopców; prowadzący: Andrzej Chwedoruk

17.00. – 18.30. Zajęcia taneczne – Polonez; prowadzący: Aneta Pszczoła – Dołęzka

 

 

Czwartek

 

15.30. – 17.00. Piłka ręczna dzw. i chłp; prowadzący: Andrzej Chwedoruk, Anna Myć

17.00. – 18.30. Siatkówka dzw. i chłp; prowadzący: Anna Myć, Piotr Tymoszuk

15.30. – 16.30 Pływalnia WWFiS: Aneta Pszczoła-Dołęzka, Piotr Tymoszuk

 

 

Piątek

 

14.30. – 16.00. Koszykówka dziewcząt; prowadzący: Anna Myć

16.00. – 17.30. Koszykówka chłopców; prowadzący: Andrzej Chwedoruk

17.30. – 19.00. Halowa piłka nożna; prowadzący: Piotr Tymoszuk

 

W soboty oraz niedzielę uczniowie brali udział w rozgrywkach:

 

– Podlaskiej Lidze Koszykówki dziewcząt i chłopców – trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć   

– Koszykówka trenerzy-opiekunowie Andrzej Chwedoruk i Anna Myć

– Piłka nożna trenerzy-opiekunowie Piotr Tymoszuk i Anna Myć

– Piłka siatkowa trenerzy-opiekunowie Andrzej Chwedoruk i Anna Myć

– Piłka ręczna trenerzy-opiekunowie Andrzej Chwedoruk i Anna Myć

– Zajęcia taneczne trener-opiekun Aneta Pszczoła-Dołęzka

– Przygotowanie młodzieży do studniówki: Walc, Polonez Aneta Pszczoła-Dołęzka

– Pływanie trener-opiekun Aneta Pszczoła-Dołęzka, Piotr Tymoszuk

– Lekkoatletyka trenerzy-opiekunowie Andrzej Chwedoruk, Anna Myć, Piotr Tymoszuk, Aneta Pszczoła-Dołęzka

– Siłownia trener-opiekun Andrzej Chwedoruk

Zajęcia odbywają się w naszej szkole i na pływalni WWFiS Biała Podlaska.

Dodaj komentarz