GODZINY DOSTĘPNOŚCI

HARMONOGRAM   

Lp. Nazwisko i imię poniedziałek wtorek środa czwartek piątek uwagi 
Wlizło Rafał       
Samojluk Beata   14:30-15:30    
Ulita Krzysztof  13:30 – 14:30     
Bierczyńska-Osuch Małgorzata  7:45 – 8:45 s.83     
Biesiada Sebastian   12:30 – 13:30    
Byszuk Joanna    10:40-11:40   
Centkowska Elżbieta   8.00 – 9.00   biblioteka 
Centkowski Jacek   13.30-14.30 (15.11, 13.12)    
Chwedoruk Andrzej   12:30- 13:30    
10 Daniluk Monika     11:40-12:40  
11 Darczuk Jarosław 11.25 – 12.30      
12 Duda Marek    12:30- 13:30  Pokój nauczycielski 
13 Gawrysiuk Paweł 7.00-8.00      
14 Gasek-Wojewoda Bożena     11.45- 12.45  
15 ks. Gosk Michał  11.30 – 12.30     Pokój nauczycielski  
16 Górak Małgorzata      14:30-15:30 Sala 76 
17 Gromadzki Mariusz   15:20 – 16:20    
18 Hałasa Dorota   14.10-15.10    
19 Harasimiuk Agata  14.30-15.30     
20 Kaliszewska-Łodyga Justyna  11.40-12.25     
21 Karmasz Monika —————- —————- —————- —————- —————-  
22 Kimicka Ewa  7:30 –8:00  13:30-14:00  II i IV tydz miesiąca 
23 Kłoczewska Bożena  11.40-12.40     
24 Konarski Wojciech   10.30 – 11.30    
25 Konieczna Barbara    12.45-13.30   
26 Kowalewska Bożena 9:40-10:40      
27 Kryńska-Kawka Sylwia 10:30-11:30      
28 Krywczuk Małgorzata   10:30 – 1130    
29 Kulicka Katarzyna  7.30 – 8.00   7.30 – 8.00  Sala 209 
30 Kuzko Beata     8.40 – 9.40 Sala 75 
31 Kuzko Danuta     14.30 – 15.30 Sala 85 
32 Lenz Marcin     10.50 – 11.35  
33 Lenz Monika    10.40-11.40   
34 Lenz Renata   13.30-14.30    
35 Lesiuk Wojciech       
36 Litwiniuk Ireneusz     11:45 – 12:45  
37 Lipka Justyna   8.00 – 8.55    
38 Łojewska Monika   10.20-10.40 10.20-10.40 10.20-10.40 I i IV tydzień miesiąca, pokój nauczycielski 
39 Michaluk Aleksandra   9.40-10.40    
40 Michałowska-Weiner Katarzyna  8:00-8-45 Sala 53 12:25-12:40 Sala 53    
41 Misiołek Urszula 12.30 – 13.30      
42 Myć Anna   11.40 – 12.40    
43 Nowicka Monika  12:30 – 13:30     
44 Nowosielska Magdalena 7.50 – 8.50     sala 65 
45 Ks. Ochnik Sławomir       
46 Oleksiuk Krzysztof  7.50 – 8.50     
47 Ostrowska Joanna  10:30-11:30     
48 Pawluczuk Agnieszka 12:45-13:45     Pokój nauczycielski SP 
49 Pawluk Beata  9:00 – 10:00     
50 Potocka Agnieszka  7:50-8:50     
51 Pszczoła Dołęzka Aneta 12:30-13:30      
52 Radecka Sylwia 8:45 – 9:45     108 
53 Remiszewska Urszula 13.30-14.30      
54 Rodriguez Maria 12:30-13:30     Pokój nauczycielski 
55 Rogalska Adrianna    13:45-14:30  118 SP 
56 Rypina Edyta 8:15 – 8:45     Pokój nauczycielski 
57 Semeniuk Izabela  7:55 – 8:55    Sala 44 
58 Skolimowska Kieczka Anna 10: 35 – 11: 35      
59 Sójka Justyna   11:30-12:30   SP pokój nauczycielski 
60 Sygnecka-Garbacik Angelika 11.25-12.25      
61 Świderska Iwona    11:45- 12:45  Sala 68 
62 Wawryniuk Hubert   14:45-15:15    
63 Wieliczuk Mieczysław 13.30-14.30      
64 ks. Woch Dariusz       
65 Wojtiuk Anna 10.30-11.25     Pokój nauczycielski 
66 Wojtkowski Daniel   12.30-13.30   105 
67 Wójcik Bogdan   13:30-14:30    
68 Żukowska Dorota     13.30-14.30 205 
        
        
        

Warto zobaczyć:


 

 

 












 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO