SIATKARKI NAJLEPSZE W REJONIE! AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA!

27 lutego 2018 r w naszej szkole miał miejsce Finał Rejonu Biała Podlaska w Siatkówce Dziewcząt „Licealiada”. Nasze siatkarki okazały się najlepsze. Wygrały wszystkie swoje mecze! W zmaganiach grupowych pokonały zespoły IV LO w Łukowie ( 2:0) oraz ZSP Radzyń Podlaski (w 2:0). W finale po emocjonującym meczu wygrały z LO w Międzyrzecu Podlaskim – 2:1 (25:21, 23:25, 15:5). Trzecie miejsce zajął zespól ZSP w Radzyniu Podlaskim, który wygrał w meczu o brąz z ZS CKR w Jabłoniu (2:0). Dzisiejsze zwycięstwo oznacza, że nasze dziewczyny awansowały do finału wojewódzkiego! Nasze zawodniczki to: Julia Budzyńska, Karolina Demianiuk, Julia Dębowska, Gabriela Grytczuk, Eliza Juszczuk, Natalia Ladwiniec, Sandra Łukaszuk, Natalia Orzechowska, Aleksandra Porzuczek, Julia Romaniuk, Agata Rozporska, Julia Siedlecka Trener: pan Grzegorz Piszcz Gratulujemy!

Zdjęcia: pan profesor Andrzej Chwedoruk

 

 

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO