UWAGA UCZNIOWIE KLAS VII
ZADANIA DLA KLAS VII
BĘDĄ PISANE W PROSTSZEJ WERSJI
ZAKRES MATERIAŁU NA POSZCZEGÓLNE ETAPY I PIERWSZA STRONA POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN.
WYNIKI LIGI MATEMATYCZNO-FIZYCZNEJ
2017/2018
II ETAP
KLASA VII
Miejsce | Nazwisko i imię ucznia | KOD | Klasa | Szkoła Podstawowa | Tabliczka mnożenia (Max 5p) | Matematyka (Max 15p) | Fizyka
(Max 10p) |
Suma
(Max 30p) |
Punkty do ligi |
1 | Maciej Stola | 792 | 7b | Nr 9 | 1 | 14 | 10 | 25 | 25 |
1 | Krzysztof Onyszczyk | 791 | 7b | Nr 9 | 5 | 13 | 7 | 25 | 25 |
1 | Mateusz Korniluk | 794 | 7b | Nr 9 | 5 | 13 | 7 | 25 | 25 |
2 | Maria Mich | 741 | 7 a | Nr 4 | 5 | 12 | 7 | 24 | 18 |
3 | Dawid Męczyński | 780 | 7 | Społeczna | 5 | 8 | 8 | 21 | 15 |
3 | Patrycja Czebreszuk | 703 | 7A | Katolicka | 5 | 9 | 7 | 21 | 15 |
4 | Piotr Dębek | 796 | 7b | Nr 9 | 0 | 12 | 6 | 18 | 12 |
4 | Mikołaj Płuciś | 730 | 7 | Nr 3 | 5 | 8 | 5 | 18 | 12 |
5 | Jakub Krawczyk | 720 | 7c | Nr 2 | 5 | 7 | 5 | 17 | 10 |
6 | Maria Kraciuk | 700 | 7A | Katolicka | 0 | 8 | 5 | 13 | 8 |
6 | Karolina Biegajło | 708 | 7B | Katolicka | 5 | 5 | 3 | 13 | 8 |
7 | Bartosz Bahonko | 733 | 7 d | Nr 3 | 1 | 6 | 5 | 12 | 6 |
8 | Natalia Konasiuk | 702 | 7A | Katolicka | 5 | 4 | 2 | 11 | 4 |
9 | Maciej Migasiuk | 753 | 7 | Nr 5 | 1 | 4 | 4 | 9 | 2 |
10 | Mikołaj Paczóski | 701 | 7A | Katolicka | 3 | 0 | 5 | 8 | 1 |
10 | Teresa Jaszczuk | 704 | 7A | Katolicka | 0 | 2 | 6 | 8 | 1 |
11 | Marceli Najdychor | 709 | 7B | Katolicka | 1 | 1 | 5 | 7 | |
12 | Maria Majczyna | 710 | 7 | Nr 1 | 1 | 4 | 1 | 6 | |
KLASA II
Miejsce | Nazwisko i imię ucznia | KOD | Klasa | Publiczne Gimnazjum | Tabliczka mnożenia (Max 5p) | Matematyka (Max 15p) | Fizyka
(Max 10p) |
Suma
(Max 30p) |
Punkty do ligi |
1 | Mateusz Winiarek | 201 | 2A | Katolickie | 5 | 14 | 10 | 29 | 25 |
2 | Błażej Bielawski | 2Z4 | 2b | Zalesie | 5 | 9 | 9 | 23 | 18 |
3 | Bartłomiej Sienkiewicz | 241 | 2 | Nr 4 | 5 | 8 | 9 | 22 | 15 |
4 | Paweł Wyrodek | 261 | 2a | Nr 6 | 5 | 7 | 6 | 18 | 12 |
5 | Miłosz Morozow | 203 | 2A | Katolickie | 0 | 7 | 10 | 17 | 10 |
5 | Michał Piwoński | 245 | 2 | Nr 4 | 5 | 10 | 2 | 17 | 10 |
6 | Jakub Kulicki | 2214 | 2c | Nr 2 | 1 | 5 | 10 | 16 | 8 |
7 | Beata Koszołko | 2C1 | 2 | Cicibór Duży | 5 | 5 | 5 | 15 | 6 |
8 | Kacper Sikorski | 243 | 2 | Nr 4 | 5 | 8 | 1 | 14 | 4 |
9 | Marta Chrząszcz | 232 | 2 PG | Nr 3 | 5 | 7 | 1 | 13 | 2 |
10 | Mateusz Samociuk | 263 | 2b | Nr 6 | 5 | 3 | 4 | 12 | 1 |
10 | Weronika Mrozik | 264 | 2b | Nr 6 | 5 | 3 | 4 | 12 | 1 |
11 | Milena Filipiuk | 246 | 2 | Nr 4 | 5 | 3 | 3 | 11 | |
12 | Julia Dudek | 242 | 2 | Nr 4 | 3 | 5 | 2 | 10 | |
12 | Kulawiec Dominik | 221 | 2B | Nr 2 | 0 | 6 | 4 | 10 | |
12 | Maria Makarewicz | 207 | 2B | Katolickie | 5 | 2 | 3 | 10 | |
12 | Karol Fronczuk | 262 | 2b | Nr 6 | 3 | 7 | 0 | 10 | |
13 | Andrzejewska Natalia | 220 | 2B | Nr 2 | 1 | 6 | 1 | 8 | |
14 | Aleksandra Iwańczuk | 2Z2 | 2 b | Zalesie | 2 | 5 | 0 | 7 | |
14 | Jakub Czemierowski | 206 | 2B | Katolickie | 3 | 1 | 3 | 7 | |
15 | Jakub Dziem | 231 | 2 PG | Nr 3 | 2 | 3 | 1 | 6 | |
15 | Mateusz Miraszewski | 200 | 2A | Katolickie | 0 | 0 | 6 | 6 | |
15 | Martyna Gryciuk | 2Z3 | 2 b | Zalesie | 1 | 1 | 4 | 6 | |
16 | Ewa Sebastjaniuk | 2Z1 | 2 a | Zalesie | 5 | 0 | 0 | 5 | |
16 | Daria Biadun | 272 | 2a | Międzyrzec Podlaski | 1 | 3 | 1 | 5 | |
17 | Zajączkowska Alicja | 225 | 2B | Nr 2 | 1 | 0 | 3 | 4 |
KLASA III
Miejsce | Nazwisko i imię ucznia | KOD | Klasa | Publiczne Gimnazjum | Tabliczka mnożenia (Max 5p) | Matematyka (Max 15p) | Fizyka
(Max 10p) |
Suma
(Max 30p) |
Punkty do ligi |
1 | Edyta Łyczewska | 3K2 | 3 | Konstantynów | 5 | 15 | 10 | 30 | 25 |
1 | Karol Ziarek | 3M4 | 3 | Misie | 5 | 15 | 10 | 30 | 25 |
1 | Eryk Kowalewicz | 300 | 3A | Katolickie | 5 | 15 | 10 | 30 | 25 |
1 | Jan Lewczuk | 301 | 3A | Katolickie | 5 | 15 | 10 | 30 | 25 |
2 | Honorata Hołowieniec | 3S1 | 3 | Sosnówka | 5 | 13 | 10 | 28 | 18 |
2 | Mateusz Kasprowicz | 302 | 3A | Katolickie | 5 | 14 | 9 | 28 | 18 |
3 | Szymon Dębowski | 307 | 3B | Katolickie | 5 | 13 | 9 | 27 | 15 |
3 | Przemysław Głowacki | 334 | 3 | Nr 3 | 5 | 15 | 7 | 27 | 15 |
4 | Oliwia Remiszewska | 362 | 3b | Nr 6 | 5 | 14 | 7 | 27 | 12 |
4 | Gabriela Rogacin | 343 | 3 | Nr 4 | 5 | 14 | 8 | 27 | 12 |
4 | Szymon Dudek | 3412 | 3 | Nr 4 | 5 | 11 | 10 | 26 | 12 |
5 | Anna Celińska | 3K1 | 3 | Konstantynów | 5 | 13 | 7 | 25 | 10 |
5 | Julia Biegajło | 365 | 3d | Nr 6 | 5 | 15 | 5 | 25 | 10 |
6 | Agnieszka Rudzka | 330 | 3 | Nr 3 | 5 | 15 | 4 | 24 | 8 |
7 | Maciej Żukowski | 348 | 3 | Nr 4 | 5 | 13 | 5 | 23 | 6 |
8 | Małgorzata Kulicka | 332 | 3 | Nr 3 | 5 | 10 | 7 | 22 | 4 |
9 | Giulia Frąckiewicz | 3M2 | 3 | Misie | 5 | 9 | 6 | 20 | 2 |
9 | Julia Dąbrowska | 331 | 3 | Nr 3 | 3 | 10 | 7 | 20 | 2 |
10 | Jakub Ostaszewski | 364 | 3d | Nr 6 | 5 | 7 | 7 | 19 | 1 |
11 | Patrycja Kuźmiuk | 3S3 | 3 | Sosnówka | 5 | 11 | 0 | 16 | |
11 | Michał Chomiński | 333 | 3 | Nr 3 | 5 | 5 | 6 | 16 | |
12 | Michał Czerwiński | 3410 | 3 | Nr 4 | 3 | 7 | 5 | 15 | |
12 | Martyna Siennicka | 366 | 3d | Nr 6 | 1 | 10 | 4 | 15 | |
12 | Jacek Jacewicz | 3414 | 3 | Nr 4 | 2 | 11 | 2 | 15 | |
12 | Maciej Byszuk | 346 | 3 | Nr 4 | 5 | 5 | 5 | 15 | |
13 | Martyna Pawlik | 3S2 | 3 | Sosnówka | 5 | 8 | 1 | 14 | |
13 | Jakub Jowik | 3M3 | 3 | Misie | 3 | 7 | 4 | 14 | |
13 | Stella Łukaszuk | 361 | 3a | Nr 6 | 2 | 7 | 5 | 14 | |
14 | Wiktoria Cuch | 363 | 3c | Nr 6 | 4 | 6 | 3 | 13 | |
15 | Amelia Michaluk | 3C2 | 3 | Cicibór Duży | 2 | 8 | 2 | 12 | |
16 | Bartłomiej Kurowski | 341 | 3 | Nr 4 | 5 | 2 | 4 | 11 | |
17 | Wiktoria Chmielewska | 3C6 | 3 | Cicibór Duży | 3 | 5 | 2 | 10 | |
17 | Bartosz Kusznieruk | 342 | 3 | Nr 4 | 1 | 4 | 5 | 10 | |
17 | Gabriela Pomorska | 360 | 3a | Nr 6 | 4 | 6 | 0 | 10 | |
17 | Kalużna Ewelina | 323 | 3A | Nr 2 | 2 | 8 | 0 | 10 | |
18 | Żaneta Dowhun | 3C7 | 3 | Cicibór Duży | 5 | 4 | 0 | 9 | |
19 | Parchomiuk Daria | 325 | 3A | Nr 2 | 3 | 5 | 0 | 8 | |
20 | Hubert Popławski | 3413 | 3 | Nr 4 | 2 | 4 | 1 | 7 | |
20 | Paweł Mielnik | 3411 | 3 | Nr 4 | 1 | 4 | 2 | 7 | |
21 | Gembski Szymon | 3218 | 3C | Nr 2 | 1 | 3 | 1 | 5 | |
22 | Bandzerewicz Julia | 321 | 3A | Nr 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | |
23 | Mateusz Kłos | 303 | 3A | Katolickie | 0 | 2 | 1 | 3 | |
24 | Gwarecka Weronika | 322 | 3A | Nr 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
24 | Malinowska Natalia | 324 | 3A | Nr 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
24 | Tarkowska Wiktoria | 326 | 3A | Nr 2 | 1 | 0 | 0 | 1 |
WYNIKI LIGI MATEMATYCZNO-FIZYCZNEJ
2017/2018
PO DWÓCH ETAPACH
KLASA VII
Miejsce | Nazwisko i imię ucznia | KOD | Klasa | Szkoła Podstawowa | I etap | II etap | Razem | ||
1 | Maciej Stola | 792 | 7b | Nr 9 | 25 | 25 | 50 | ||
2 | Krzysztof Onyszczyk | 791 | 7b | Nr 9 | 18 | 25 | 43 | ||
3 | Mateusz Korniluk | 794 | 7b | Nr 9 | 15 | 25 | 40 | ||
4 | Maria Mich | 741 | 7 a | Nr 4 | 10 | 18 | 28 | ||
5 | Dawid Męczyński | 780 | 7 | Społeczna | 12 | 15 | 27 | ||
6 | Patrycja Czebreszuk | 703 | 7a | Katolicka | 6 | 15 | 21 | ||
7 | Piotr Jaroszkiewicz | 742 | 7 a | Nr 4 | 6 | 12 | 18 | ||
8 | Maria Kraciuk | 700 | 7a | Katolicka | 6 | 8 | 14 | ||
8 | Karolina Biegajło | 708 | 7b | Katolicka | 6 | 8 | 14 | ||
8 | Jakub Krawczyk | 720 | 7c | Nr 2 | 4 | 10 | 14 | ||
9 | Mikołaj Płuciś | 730 | 7 | Nr 3 | 12 | 12 | |||
10 | Aleksander Karwowski | 771 | 7a | Międzyrzec Podlaski | 8 | 8 | |||
11 | Bartosz Bahonko | 733 | 7 d | Nr 3 | 1 | 6 | 7 | ||
12 | Piotr Dębek | 796 | 7b | Nr 9 | 6 | 6 | |||
13 | Natalia Konasiuk | 702 | 7a | Katolicka | 1 | 4 | 5 | ||
14 | Maria Majczyna | 710 | 7 | Nr 1 | 4 | 4 | |||
15 | Paulina Iwaniuk | 765 | 7 | Nr 6 | 2 | 2 | |||
15 | Magdalena Panek | 7913 | 7c | Nr 9 | 2 | 2 | |||
15 | Mateusz Halecki | 7914 | 7c | Nr 9 | 2 | 2 | |||
15 | Maciej Migasiuk | 753 | 7 | Nr 5 | 2 | 2 | |||
16 | Mikołaj Paczóski | 701 | 7a | Katolicka | 1 | 1 | |||
16 | Teresa Jaszczuk | 704 | 7a | Katolicka | 1 | 1 |
KLASA II
Miejsce | Nazwisko i imię ucznia | KOD | Klasa | Publiczne Gimnazjum | I etap | II etap | Razem | ||
1 | Mateusz Winiarek | 201 | 2a | Katolickie | 25 | 25 | 50 | ||
2 | Damian Łozak | 266 | 2e | Nr 6 | 25 | 18 | 43 | ||
3 | Paweł Wyrodek | 261 | 2a | Nr 6 | 18 | 12 | 30 | ||
3 | Błażej Bielawski | 2Z4 | 2b | Zalesie | 12 | 18 | 30 | ||
4 | Bartłomiej Sienkiewicz | 241 | 2 | Nr 4 | 6 | 15 | 21 | ||
5 | Miłosz Morozow | 203 | 2a | Katolickie | 10 | 10 | 20 | ||
6 | Julia Dudek | 242 | 2 | Nr 4 | 15 | 15 | |||
7 | Kacper Sikorski | 243 | 2 | Nr 4 | 10 | 4 | 14 | ||
8 | Mateusz Samociuk | 263 | 2b | Nr 6 | 12 | 1 | 13 | ||
9 | Jakub Kulicki | 2214 | 2c | Nr 2 | 4 | 8 | 12 | ||
9 | Michał Piwoński | 245 | 2 | Nr 4 | 2 | 10 | 12 | ||
10 | Marta Chrząszcz | 232 | 2 | Nr 3 | 8 | 2 | 10 | ||
11 | Beata Koszołko | 2C1 | 2 | Cicibór Duży | 6 | 6 | |||
12 | Weronika Mrozik | 264 | 2b | Nr 6 | 1 | 1 | 2 |
KLASA III
Miejsce | Nazwisko i imię ucznia | KOD | Klasa | Publiczne Gimnazjum | I etap | II etap | Razem | ||
1 | Eryk Kowalewicz | 300 | 3a | Katolickie | 18 | 25 | 43 | ||
2 | Szymon Dębowski | 307 | 3b | Katolickie | 25 | 15 | 40 | ||
2 | Karol Ziarek | 3M4 | 3 | Misie | 15 | 25 | 40 | ||
3 | Edyta Łyczewska | 3K2 | 3 | Konstantynów | 12 | 25 | 37 | ||
4 | Przemysław Głowacki | 334 | 3 | Nr 3 | 18 | 15 | 33 | ||
5 | Honorata Hołowieniec | 3S1 | 3 | Sosnówka | 12 | 18 | 30 | ||
5 | Mateusz Kasprowicz | 302 | 3a | Katolickie | 12 | 18 | 30 | ||
6 | Jan Lewczuk | 301 | 3a | Katolickie | 4 | 25 | 29 | ||
7 | Oliwia Remiszewska | 362 | 3b | Nr 6 | 15 | 12 | 27 | ||
8 | Gabriela Rogacin | 343 | 3 | Nr 4 | 10 | 15 | 25 | ||
9 | Anna Celińska | 3K1 | 3 | Konstantynów | 10 | 10 | 20 | ||
9 | Szymon Dudek | 3412 | 3 | Nr 4 | 8 | 12 | 20 | ||
10 | Giulia Frąckiewicz | 3M2 | 3 | Misie | 8 | 2 | 10 | ||
10 | Julia Biegajło | 365 | 3d | Nr 6 | 10 | 10 | |||
10 | Maciej Żukowski | 348 | 3 | Nr 4 | 4 | 6 | 10 | ||
10 | Agnieszka Rudzka | 330 | 3 | Nr 3 | 2 | 8 | 10 | ||
11 | Jakub Ostaszewski | 364 | 3d | Nr 6 | 8 | 1 | 9 | ||
12 | Natalia Kowalska | 305 | 3a | Katolickie | 6 | 6 | |||
13 | Martyna Pawlik | 3S2 | 3 | Sosnówka | 4 | 4 | |||
13 | Małgorzata Kulicka | 332 | 3 | Nr 3 | 4 | 4 | |||
14 | Julia Dąbrowska | 331 | 3 | Nr 3 | 1 | 2 | 3 | ||
15 | Amelia Michaluk | 3C2 | 3 | Cicibór Duży | 2 | 2 |