Liga Biologiczno – Chemiczna wystartowała!

INAUGURACJA LIGI BIOLOGICZNO –CHEMICZNEJ da uczniów klas gimnazjalnych miała miejsce 14 listopada 2017 r. w naszej szkole. Na uroczystości obecni byli pan dyrektor Stanisław Romanowski, pomysłodawca i główny animator tego przedsięwzięcia pan Andrzej Pawlik oraz pani profesor Justyna Kaliszewska Łodyga (przewodnicząca szkolnego komitetu organizacyjnego). Liga cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów klas gimnazjalnych. W tegorocznej edycji uczestniczy 156 uczniów z 20 szkół z Białej Podlaskiej oraz powiatu bialskiego, Oprócz ligi Biologiczno – Chemicznej w naszej szkole organizowana jest też Liga Matematyczno – Fizyczna, która rozpocznie się 21 listopada 2017 r. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z pierwszego dnia zmagań.

Zdjęcia: Karolina Mazurek

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO