Targi edukacyjne „GPS na edukację i zawód”

„Bialski GPS na edukację i zawód” już po raz drugi odbyły się Targi Edukacyjne organizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną z Białej Podlaskiej. W tym roku miały miejsce na hali sportowej naszego liceum.

Adresatami projektu są uczniowie ostatnich klas gimnazjów z miasta Biała Podlaska oraz powiatu bialskiego. Mieli oni mieli możliwość zapoznania się z propozycjami bialskich szkół ponadgimnazjalnych, które w atrakcyjny sposób zaprezentują swoja ofertę.

Stoisko naszej szkoły budziło duże zainteresowanie. Przedstawialiśmy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017. Uczniowie opowiadali o życiu szkoły, prezentowali kroniki Stasionaliowe. Na scenie wystąpił zespół muzyczny „YELO”, chór Camerata oraz soliści. Na parkiecie uczniowie klas trzecich zatańczyli walca.

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO