Liga Matematyczno – Fizyczna – wyniki IV etapu

 

WYNIKI LIGI MATEMATYCZNO-FIZYCZNEJ

 2017/2018

IV ETAP

KLASA VII

Miejsce Nazwisko i imię ucznia KOD Klasa Szkoła Podstawowa Tabliczka mnożenia (Max 5p) Matematyka  (Max 15p) Fizyka

 

(Max 10p)

Suma

 

(Max 30p)

Punkty do ligi
1 Maciej Stola 792 7b Nr 9 3 10 10 23 25
2 Mateusz Korniluk 794 7b Nr 9 2 11 9 22 18
3 Dawid Męczyński 780 7 Społeczna 5 8 7 20 15
4 Krzysztof Onyszczyk 791 7b Nr 9 5 12 1 18 12
4 Piotr Dębek 796 7b Nr 9 5 5 8 18 12
5 Patrycja Czebreszuk 703 7A Katolicka 5 5 7 17 10
5 Natalia Konasiuk 702 7A Katolicka 5 7 5 17 10
6 Maria Mich 741 7 a Nr 4 5 8 3 16 8
7 Jakub Krawczyk 720 7c Nr 2 5 7 2 14 6
8 Teresa Jaszczuk 704 7A Katolicka 0 6 7 13 4
9 Bartosz Bahonko 733 7 d Nr 3 1 5 2 8 2
10 Maria Kraciuk 700 7A Katolicka 0 1 6 7 1
10 Mikołaj Paczóski 701 7A Katolicka 0 3 4 7 1

 

KLASA II

Miejsce Nazwisko i imię  ucznia KOD Klasa Publiczne Gimnazjum Tabliczka mnożenia (Max 5p) Matematyka  (Max 15p) Fizyka

 

(Max 10p)

Suma

 

(Max 30p)

Punkty do ligi
1 Mateusz Winiarek 201 2A Katolickie 5 14 10 29 25
2 Paweł Wyrodek 261 2a Nr 6 5 10 7 22 18
3 Damian Łozak 266 2e Nr 6 5 9 6 20 15
3 Bartłomiej Sienkiewicz 241 2 Nr 4 5 8 7 20 15
3 Błażej Bielawski 2Z4 2b Zalesie 5 12 3 20 15
4 Michał Piwoński 245 2 Nr 4 5 12 2 19 12
5 Miłosz Morozow 203 2A Katolickie 5 10 2 17 10
6 Mateusz Samociuk 263 2b Nr 6 4 8 3 15 8
6 Martyna Gryciuk 2Z3 2 b Zalesie 5 7 3 15 8
7 Jakub Kulicki 2214 2c Nr 2 5 5 4 14 6
7 Marta Chrząszcz 232 2 PG Nr 3 5 6 3 14 6
8 Beata Koszołko 2C1 2 Cicibór Duży 4 6 0 10 4
8 Ewa Sebastjaniuk 2Z1 2 a Zalesie 5 3 2 10 4
9 Mateusz Miraszewski 200 2A Katolickie 5 2 2 9 2
9 Łukasz Pyrka 247 2d Nr 4 3 4 2 9 2
10 Jakub Dziem 231 2 PG Nr 3 1 6 1 8 1
11 Karol Fronczuk 262 2b Nr 6 0 6 1 7  
12 Aleksandra Iwańczuk 2Z2 2 b Zalesie 3 2 1 6  
13 Weronika Mrozik 264 2b Nr 6 2 0 1 3  

 

KLASA III

Miejsce Nazwisko i imię  ucznia KOD Klasa Publiczne Gimnazjum Tabliczka mnożenia (Max 5p) Matematyka  (Max 15p) Fizyka

 

(Max 10p)

Suma

 

(Max 30p)

Punkty do ligi
1 Eryk Kowalewicz 300 3A Katolickie 5 15 10 30 25
2 Mateusz Kasprowicz 302 3A Katolickie 5 14 10 29 18
2 Edyta Łyczewska 3K2 3 Konstantynów 5 14 10 29 18
2 Anna Celińska 3K1 3 Konstantynów 5 14 10 29 18
3 Szymon Dębowski 307 3B Katolickie 5 13 9 27 15
3 Karol Ziarek 3M4 3 Misie 3 14 10 27 15
3 Przemysław Głowacki 334 3 Nr 3 5 12 10 27 15
4 Julia Biegajło 365 3d Nr 6 5 13 7 25 12
5 Honorata Hołowieniec 3S1 3 Sosnówka 4 13 7 24 10
6 Jan Lewczuk 301 3A Katolickie 5 8 8 21 8
6 Giulia Frąckiewicz 3M2 3 Misie 3 11 7 21 8
7 Gabriela Rogacin 343 3 Nr 4 5 12 1 18 6
7 Patrycja Kuźmiuk 3S3 3 Sosnówka 5 10 3 18 6
7 Amelia Michaluk 3C2 3 Cicibór Duży 5 11 2 18 6
7 Julia Dąbrowska 331 3 Nr 3 5 10 3 18 6
7 Martyna Siennicka 366 3d Nr 6 5 12 1 18 6
8 Jakub Jowik 3M3 3 Misie 5 9 2 16 4
9 Dawid Oksiuta 3M1 3 Misie 0 11 4 15 2
9 Jacek Jacewicz 3414 3 Nr 4 5 6 4 15 2
9 Agnieszka Rudzka 330 3 Nr 3 4 8 3 15 2
10 Jakub Ostaszewski 364 3d Nr 6 2 11 1 14 1
10 Maciej Byszuk 346 3 Nr 4 5 7 2 14 1
10 Maciej Grunwald 3C8 3 Cicibór Duży 5 6 3 14 1
11 Maciej Żukowski 348 3 Nr 4 0 10 3 13  
12 Michał Czerwiński 3410 3 Nr 4 5 5 2 12  
13 Martyna Pawlik 3S2 3 Sosnówka 3 7 1 11  
13 Małgorzata Kulicka 332 3 Nr 3 5 4 2 11  
14 Stella Łukaszuk 361 3a Nr 6 1 6 3 10  
15 Hubert Popławski 3413 3 Nr 4 2 5 2 9  
16 Michał Chomiński 333 3 Nr 3 0 4 4 8  
17 Bartosz Kusznieruk 342 3 Nr 4 3 3 1 7  
18 Kalużna Ewelina 323 3A Nr 2 1 3 0 4  
19 Bandzerewicz Julia 321 3A Nr 2 1 2 0 3  
20 Gwarecka Weronika 322 3A Nr 2 2 0 0 2  
20 Malinowska Natalia 324 3A Nr 2 2 0 0 2  
21 Mateusz Kłos 303 3A Katolickie 1 0 0 1  
21 Tarkowska Wiktoria 326 3A Nr 2 1 0 0 1  
21 Parchomiuk Daria 325 3A Nr 2 1 0 0 1  

 

 

 WYNIKI LIGI MATEMATYCZNO-FIZYCZNEJ

 2017/2018

PO CZTERECH ETAPACH

KLASA VII

Miejsce Nazwisko i imię ucznia KOD Klasa Szkoła Podstawowa I etap II etap III etap IV etap Razem
1 Maciej Stola 792 7b Nr 9 25 25 25 25 100
2 Mateusz Korniluk 794 7b Nr 9 15 25 15 18 73
3 Krzysztof Onyszczyk 791 7b Nr 9 18 25 10 12 65
4 Dawid Męczyński 780 7 Społeczna 12 15 18 15 60
5 Maria Mich 741 7 a Nr 4 10 18 15 8 51
6 Patrycja Czebreszuk 703 7a Katolicka 6 15 15 10 46
7 Jakub Krawczyk 720 7c Nr 2 4 10 8 6 28
7 Piotr Dębek 796 7b Nr 9 6   10 12 28
8 Mikołaj Płuciś 730 7 Nr 3   12 12   24
9 Maria Kraciuk 700 7a Katolicka 6 8 8 1 23
10 Piotr Jaroszkiewicz 742 7 a Nr 4 6 12     18
11 Natalia Konasiuk 702 7a Katolicka 1 4 2 10 17
12 Maria Majczyna 710 7 Nr 1 4   6   16
13 Karolina Biegajło 708 7b Katolicka 6 8     14
14 Bartosz Bahonko 733 7 d Nr 3 1 6 4 2 13
15 Aleksander Karwowski 771 7a Międzyrzec Podlaski 8       8
16 Teresa Jaszczuk 704 7a Katolicka   1   4 5
17 Mikołaj Paczóski 701 7a Katolicka   1   1 2
17 Paulina Iwaniuk 765 7 Nr 6 2       2
17 Magdalena Panek 7913 7c Nr 9 2       2
17 Mateusz Halecki 7914 7c Nr 9 2       2
17 Maciej Migasiuk 753 7 Nr 5   2     2

 

KLASA II

Miejsce Nazwisko i imię  ucznia KOD Klasa Publiczne Gimnazjum I etap II etap III etap IV etap Razem
1 Mateusz Winiarek 201 2a Katolickie 25 25 25 25 100
2 Damian Łozak 266 2e Nr 6 25 18 15 15 73
3 Paweł Wyrodek 261 2a Nr 6 18 12 12 18 60
4 Błażej Bielawski 2Z4 2b Zalesie 12 18 4 15 49
5 Miłosz Morozow 203 2a Katolickie 10 10 18 10 48
6 Bartłomiej Sienkiewicz 241 2 Nr 4 6 15 10 15 46
7 Michał Piwoński 245 2 Nr 4 2 10 6 12 30
8 Jakub Kulicki 2214 2c Nr 2 4 8 8 6 26
9 Mateusz Samociuk 263 2b Nr 6 12 1 1 8 22
10 Kacper Sikorski 243 2 Nr 4 10 4 2   16
10 Marta Chrząszcz 232 2 Nr 3 8 2   6 16
11 Julia Dudek 242 2 Nr 4 15       15
12 Beata Koszołko 2C1 2 Cicibór Duży   6   4 10
13 Mateusz Miraszewski 200 2a Katolickie     6 2 8
13 Martyna Gryciuk 2Z3 2 b Zalesie       8 8
14 Ewa Sebastjaniuk 2Z1 2 a Zalesie       4 4
15 Łukasz Pyrka 247 2d Nr 4     1 2 3
16 Weronika Mrozik 264 2b Nr 6 1 1     2
17 Jakub Dziem 231 2 Nr 3       1 1

 

KLASA III

Miejsce Nazwisko i imię  ucznia KOD Klasa Publiczne Gimnazjum I etap II etap III etap IV etap Razem
1 Eryk Kowalewicz 300 3a Katolickie 18 25 18 25 86
2 Mateusz Kasprowicz 302 3a Katolickie 12 18 25 18 73
3 Szymon Dębowski 307 3b Katolickie 25 15 15 15 70
3 Edyta Łyczewska 3K2 3 Konstantynów 12 25 15 18 70
4 Karol Ziarek 3M4 3 Misie 15 25 10 15 65
5 Przemysław Głowacki 334 3 Nr 3 18 15 1 15 49
6 Jan Lewczuk 301 3a Katolickie 4 25 10 8 47
7 Honorata Hołowieniec 3S1 3 Sosnówka 12 18 6 10 46
8 Anna Celińska 3K1 3 Konstantynów 10 10 12 18 40
9 Oliwia Remiszewska 362 3b Nr 6 15 12 12   39
10 Gabriela Rogacin 343 3 Nr 4 10 15 6 6 37
11 Julia Biegajło 365 3d Nr 6   10 6 12 28
12 Szymon Dudek 3412 3 Nr 4 8 12 1   21
13 Giulia Frąckiewicz 3M2 3 Misie 8 2 2 8 20
14 Jakub Ostaszewski 364 3d Nr 6 8 1 2 1 12
14 Agnieszka Rudzka 330 3 Nr 3 2 8   2 12
15 Maciej Żukowski 348 3 Nr 4 4 6     10
15 Dawid Oksiuta 3M1 3 Misie     8 2 10
16 Julia Dąbrowska 331 3 Nr 3 1 2   6 9
16 Amelia Michaluk 3C2 3 Cicibór Duży 2   1 6 9
17 Martyna Pawlik 3S2 3 Sosnówka 4   4   8
18 Patrycja Kuźmiuk 3S3 3 Sosnówka     1 6 7
19 Natalia Kowalska   305 3a Katolickie 6       6
19 Julia Maleńczyk 309 3 Katolickie     6   6
19 Martyna Siennicka 366 3d Nr 6       6 6
20 Małgorzata Kulicka 332 3 Nr 3   4     4
20 Jakub Jowik 3M3 3 Misie       4 4
21 Jacek Jacewicz 3414 3 Nr 4       2 2
22 Maciej Byszuk 346 3 Nr 4       1 1
22 Maciej Grunwald   3 Cicibór Duży       1 1