KOSZYKARKI MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA!

TO JUŻ CZWARTY RAZ Z RZĘDU! Dzisiaj (4 kwietnia 2019) odbył się w naszej szkole oraz SP nr 9 Finał Województwa w Koszykówce Dziewcząt „Licealiada”. Nasze koszykarki wygrały zdecydowanie wszystkie mecze i są mistrzyniami województwa! Warto, tu dodać, że od kilku lat są niepokonane w województwie w zmaganiach „Licealiady”. To już CZWARTY z kolei zdobyły tytuł mistrzowski!!! W pierwszym meczu grupowym pokonały ZS nr 2 w Lubartowie. Wynik: 37:14 W drugim meczu grupowym zwyciężyły III LO w Zamościu. Wynik: 56:5 W meczu finałowym pokonały V LO w Lublinie. Wynik: 32:14 Trzecie miejsce w turnieju zajęły koszykarki ZBiO w Biłgoraju. Podczas meczu finałowego naszym zawodniczkom kibicował pan Michał Litwiniuk, prezydent Miasta Biała Podlaska, pan Stanisław Romanowski, Naczelnik Wydziału Edukacji oraz pan Wojciech Sosnowski , kierujący Gabinetem Prezydenta. Reprezentowały nas: Nikola Adamczyk, Magdalena Bliźniuk, Paulina Dominiak, Wiktoria Filipiuk, Weronika Gwarecka Natalia Kurylonek, Natalia Malinowska, Martyna Przybysławska , Ewelina Szałacka Trenerzy: pan profesor Andrzej Chwedoruk pani profesor Anna Myć.

 

 

Linki

Ligi przedmiotowe

Projekty

Warto zobaczyć:

Sponsor IVLO