AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 16 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Podczas uroczystości pan dyrektor Stanisław Romanowski wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły. Zostały także wręczone nominacje do Samorządu Uczniowskiego dla uczniów, którzy zostali wybrani w ostatnich wyborach. Nominacje otrzymali:

Klasa 1a: Wiktoria Kwiatkowska, Bartosz Kaliszuk, Jakub Lesiuk
Klasa 1d: Aleksander Radzikowski
Klasa 1e: Michał Dołęzka
Klasa 2a: Weronika Mirończuk
Klasa 2b: Aleksandra Matwiejuk
Klasa 2c: Cyprian Flaga
Klasa 2d: Wiktoria Denisiuk, Małgorzata Fijałek
Klasa 2e: Agata Wasiluk
Klasa 2f: Michał Sacharczuk

Następnie odbyła się część artystyczna, przygotowana przez klasę I a (liceum) oraz klasę II c (klasy gimnazjalne podstawówki).
Nad przygotowaniem części artystycznej pieczę sprawowali wychowawcy: pani profesor Monika Karmasz (klasa I a) i pan profesor Marek Duda (klasa II C).

Oprawę muzyczną uroczystości zapewniła orkiestra szkolna pod batutą pana profesora Wojciecha Lesiuka oraz uczniowie klasy Ia, którzy okazali się bardzo uzdolnieni muzycznie. Jako soliści wystąpili: Małgorzata Artyszuk, Julia Dębowska, Zofia Kulhawczuk, Bartosz Kaliszuk i Jakub Lesiuk. Na zakończenie części artystycznej piosenkę „Sto” zaśpiewała cała klasa.

Prowadzące uroczystość uczennice kl. I a Julia Dębowska i Zofia Kulhawczuk w imieniu wszystkich uczniów złożyły serdeczne podziękowania za trud nauczycieli włożony w wychowanie. Życzenia złożyły również wszystkim pracownikom naszej szkoły, o których uczniowie również pamiętali w tym uroczystym dniu. Bez nich szkoła jako organizm nie mogłaby przecież funkcjonować.

Z Dnia Nauczyciela została wydana gazetka szkolna:

[gview file=”http://staszic.kylos.pl/wp/wp-content/uploads/2017/10/dzień-nauczyciela-gazetka.pdf”]

 

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO