Sukces koszykarzy! Brąz w Finale Województwa!!!

Z brązowym medalem zakończyli rozgrywki w Finale Województwa nasi chłopcy. To najlepszy wynik w historii naszej szkoły. Mecze rozgrywane były na obiektach pobliskiej AWF i hali IV LO. Nasza drużyna rozgrywała swoje mecze na swoich obiektach i tak: wygrała z ZST w Puławach i przegrała ZS nr 2 w Hrubieszowie, późniejszymi mistrzami województwa. Plasując się na drugim miejscu w grupie graliśmy o brązowy medal z Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego z Lublina. Po zaciętym i emocjonującym meczu wygraliśmy 53-47. Serdecznie gratulujemy.
Skład drużyny to: Jędrzej Masztaleruk, Jan Hołowieniec, Mateusz Pietruczyk, Jakub Sołtysiuk, Szymon Filipiuk, Przemysław Nazaruk, Bartek Doroszuk, Igor Paczuszki

Trenerzy:
Andrzej Chwedoruk
Anna Myć

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO