UKS “IFLO” rozpoczyna rozgrywki w III Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn

Po raz pierwszy w historii naszego klubu zadebiutuje drużyna seniorów w siatkarskiej III lidze.
Już 12 października odbędzie się mecz derbowy pomiędzy: UKS “IFLO” Kosmet Hurt B.P. – KS Zakład Karny, serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu i obejrzenia meczu w hali sportowej IV L.O.
o godz. 18.00. W skład naszej drużyny wchodzi dwóch uczniów IV L.O. im Stanisława Staszica a są nimi: Kacper Nowicki  i Łukasz Borysiuk z klasy IIB. Wszystkie mecze jako gospodarz nasi siatkarze rozegrają
w hali IV L.O. im Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej przy ul. Akademickiej 8 w sobotę w godzinach popołudniowych (godz do ustalenia).  Uczniowski Klub Sportowy “IFLO” pragnie podziękować dyrektorowi ZSO nr4 za możliwość rozgrywania meczy w IV L.O. im Stanisława Staszica.

 

Ligi przedmiotowe

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor IVLO