V Charytatywny Koncert Kolęd

W sobotę 16 stycznia odbył się już V Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek, którego głównymi organizatorkami była Pani Magdalena Nowosielska i Pani Anna Wojtiuk.

Podczas koncertu mogliśmy wysłuchać kolęd w wykonaniu uczniów naszego liceum, chóru pod opieką Pani Iwony Świderskiej oraz orkiestry pod batutą Pana Piotra Kalisza.

Gośćmi szczególnymi byli Prezydent Miasta Biała Podlaska pan Dariusz Stefaniuk, który objął honorowy patronat nad imprezą, a także Zastępca Prezydenta Miasta Biała Podlaska, pan Michał Litwniuk, którzy przybyli wraz z małżonkami.

Niespodzianką dla licznie zgromadzonej publiczności był występ Pana Michała Litwiniuka, który zaprezentował swoje umiejętności śpiewając i grając na gitarze kolędę „Lulajże Jezuniu”.

Koncert zaangażował całą społeczność szkolną. Dyrekcję, z panem dyrektorem Stanisławem Romanowskim na czele, nauczycieli i innych pracowników szkoły, rodziców, oraz przede wszystkim uczniów. Wystąpili: Adrian Litewka, Piotr Rosiński – klasa I C, Angelika Pieńkus, Wiktoria Sacewicz, Marlena Sadowska, Julia Szcześniak, Alicja Kaczan, Aneta Rogoźnicka – klasa II C, Zuzanna Pikacz, Natalia Dymecka, Aleksandra Olejnik, Natalia Pawluczuk, Daniel Obroślak – klasa III C,  Daria Szkodzińska – klasa I A, Kinga Chwedoruk – klasa II A, Dawid Kozak – klasa II F. Koncert prowadzili: Katarzyna Sęczyk klasa II F i  Michał Skrzypczak klasa II A.

Podczas koncertu można było nabyć płyty z kolędami i pastorałkami w wykonaniu naszych uczniów. Środki pozyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Na zakończenie zaproszeni goście, dyrektor, nauczyciele wraz z publicznością i solistami zaśpiewali wspólnie kolędę. To było najlepsze podsumowanie, na którym podkreślono piękno tradycyjnych polskich kolęd. Ciepłe przyjęcie, licznie przybyła publiczność i gromkie oklaski wynagrodziły trudy przygotowań do koncertu.

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor kursu j. angielskiego

Sponsor IVLO