XV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA FRANCISZKAŃSKA

W naszej szkole, dn.3 grudnia 2020 roku odbył się pierwszy etap Olimpiady Franciszkańskiej. W starciu wyłoniono trójkę uczestniczek, które wzięły udział w drugim etapie konkursu: Lucynę Sawczuk, Amelię Mazurkiewicz oraz Dominikę Uzdowską.

Etap diecezjalny odbył się 4 marca 2021 roku, również w naszej szkole ze względu na obecną sytuację na świecie. Dwoma reprezentantkami diecezji siedleckiej zostały nasze uczennice – Lucyna Sawczuk (II miejsce etap diecezjalny) oraz Dominika Uzdowska (III miejsce etap diecezjalny).

15 kwietnia br.  odbyła się pisemna część trzeciego finałowego etapu konkursu. Niestety, naszym uczennicom nie udało się zakwalifikować do ustnej części olimpiady. Niemniej jednak, jesteśmy z nich dumni!

Gratulujemy!!!

Olimpiada Franciszkańska to turniej wiedzy o Ojcu Maksymilianie Marii Kolbe – inicjatorze organizacji Rycerstwo Niepokalanej. Jej celem jest przybliżenie młodym ludziom historii tej niesamowitej postaci oraz zainteresowanie młodzieży wiedzą religijną.

„Dobrze spełniać to co ode mnie zależy, a dobrze znosić to, co ode mnie nie zależy – oto jest cała doskonałość i źródło prawdziwego szczęścia na świecie” – o. Maksymilian Maria Kolbe

Ligi przedmiotowe

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor IVLO