Kolędy

W okresie świątecznym chcielibyśmy przypomnieć Państwu kolędy w wykonaniu absolwentów naszego liceum. Nagrania pochodzą z płyty zaprezentowanej podczas V Charytatywnego Koncertu Kolęd, który odbył się 16 stycznia 2016 r.

Podczas koncertu mogliśmy wysłuchać kolęd w wykonaniu uczniów naszego liceum, chóru pod opieką Pani Iwony Świderskiej oraz orkiestry pod batutą Pana Piotra Kalisza. Koncert zaangażował całą społeczność szkolną. Dyrekcję, z panem dyrektorem Stanisławem Romanowskim na czele, nauczycieli i innych pracowników szkoły, rodziców, oraz przede wszystkim uczniów.

Wideoprezentację wykonała Dorota Hubczuk z klasy 3C.

Skład chóru “Camerata” w roku szkolnym 2015/2016

Soprany
Bandzarewicz Anna
Dymecka Natalia
Jaszczuk Izabela
Klimkowicz Justyna
Mackiewicz Anna
Nowicka Wiktoria
Pawluczuk Natalia
Pikacz Zuzanna
Romaniuk Patrycja
Sadowska Agata
Sakowska Kamila

Alty
Chwedoruk Aleksandra
Chwedoruk Kinga
Dziedzic Dominika
Olejnik Aleksandra
Podgajna Patrycja
Ratajczak Angelika
Sacharczuk Barbara
Zdolska Daria

Tenory
Litewka Adrian
Obroślak Daniel

Basy
Charewicz Michał
Melaniuk Patryk

 

Ligi przedmiotowe

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor IVLO