Gazetka szkolna

Zapraszamy do przeczytania najnowszego wydania gazetki szkolnej AlterEgo:

Grudzień 2020

W roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole kontynuujemy działalność gazetki szkolnej – w zmienionym składzie 🙂

Nowi dziennikarze uczęszczają do klasy medialnej, czyli 1C. A są to następujący uczniowie: Piotr Grzybowski, Karol Maziejuk, Natalia Wójcicka, Milena Najdyhor, Roksana Misiejuk, Alicja Kowalska, Aleksandra Czyżykowska, Oliwia Kulikowska, Nataniel Jóźwiak, Zuzanna Kosińska, Dawid Zacharuk. Mamy również nowych opiekunów: Pani Justyna Lipka oraz Pani Angelika Sygnecka – Garbacik. Gazetka szkolna od tego roku szkolnego będzie ukazywała się pod nową nazwą: Alter Ego. Pierwsze wydanie gazetki, specjalne, bo świąteczne zostało opublikowane w wersji elektronicznej ze względu na sytuację pandemiczną…Niemniej jednak udało się 🙂 Uczniowie wykazali szczególne zaangażowanie i to dzięki uczniom naszej szkoły właśnie ukazał się pierwszy numer 🙂 Gazetka jest wyjątkowa, bo w obecnym numerze możemy obejrzeć świąteczną galerię kartek oraz pejzaży wykonanych przez uczniów z klasy II D i III D. Prace są piękne…mamy w naszej szkole niezwykle uzdolnionych uczniów. To jest debiut nowych członków gazetki szkolnej, ale mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy i gazetka spełni oczekiwania uczniów i nauczycieli 🙂 Zatem zapraszamy do zapoznania się 🙂 Przyjemnej lektury życzy redakcja Alter Ego!

 

Ligi przedmiotowe

Warto zobaczyć:


 

 

 
 

 

 


Sponsor IVLO