Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW  2015 /2016

 Weronika Furtas 1f – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Katarzyna Gdula 2e – laureatka nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro”.

Weronika Furtas 1f – laureatka nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro”.

 

Dominika Łobacz 3d  – I miejsce w  III Ogólnopolskim  Konkursie  Plastycznym “Krajobraz wokół mnie”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska,
Marcin Dudek 3d – III miejsce w  III Ogólnopolskim  Konkursie  Plastycznym “Krajobraz wokół mnie”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska
Kinga Kowieska 3d  – II miejsce w  II Ogólnopolskim Konkursie  Fotograficznym “Człowiek w krajobrazie”. Opiekun – mgr Elżbieta Centkowska
Karolina Kamińska,  Aleksandra Zajdel,  Monika Protasiuk, Ewelina Mirończuk
 ( uczennice 2a) –finalistki  Ogólnopolskiego  Konkursu Historycznego “Utracone dziedzictwo – losy polskich ziemian w XX w.” Opiekun – mgr Renata Lenz.

Natalia Tykałowicz 2c – finalistka   XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej .
Opiekun –  mgr Anna Skolimowska – Kieczka
Daniel Smyła – finalista Ogólnopolskiego  Konkursu Matematycznego “Pangea”

Opiekun-  mgr Katarzyna Kulicka.

 

Karolina Szaniawska 3d – finalistka Ogólnopolskiego  Konkursu Literacko – Plastycznego “BAZGROŁ”.  Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska,
Julia Osypiuk 1e– wyróżnienie w Ogólnopolskim  Konkursie  Ekologicznym “Eko-Planeta”.
Opiekun – mgr  Bożena Kłoczewska.
Marta Michaluk  2e – półfinalistka Ogólnopolskiego  Konkursu  Wiedzy o Kanadzie “Discover Canada” . Opiekun- Monika Karmasz.

 

Marta Kimsa 1e i Marta Michaluk 2e – wyróżnienie za dobry wynik w Ogólnopolskim  Konkursie  Języka Angielskiego FOX . Opiekun- Monika Karmasz.

 

Wiktoria Janczuk 1e – II miejsce w  wojewódzkim konkursie  “Czas na przedsiębiorczość młodych” . Opiekun – mgr Mariusz Gromadzki.
Jakub Konkol 3a – III miejsce w  Konkursie  Wiedzy o Unii Europejskiej.
Opiekun – Paweł Gawrysiuk.
Magdalena Moskaluk 2a –  I miejsce w Regionalnym  Konkursie  Poezji i Prozy Francuskiej. Opiekun – mgr Małgorzata Górak.

 

Elżbieta Skwierczyńska 1e  – I miejsce w Regionalnym  Konkursie Wiedzy o Francji.
Opiekun – mgr Małgorzata Górak.
Weronika Furtas 1f – III miejsce w Konkursie  Literackim  organizowanym  przez BCK  “Legenda, baśń o grodzie nad Krzną”. Opiekun – mgr Jarosław Darczuk.

 

Marta Michaluk 2e – II miejsce w konkursie  “Gra o indeks” organizowanym przez PSW              w Białej Podlaskiej. Opiekun- Monika Karmasz.

 

Marta Michaluk 2e – I miejsce w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych – organizowanego przez  II LO w Białej  Podlaskiej. Opiekun- Monika Karmasz.

 

Mikołaj Potocki 2b – II miejsce w Konkursie  Wiedzy o Historii i Kulturze Krajów Anglosaskich organizowanym przez PSW w Białej Podlaskiej. Opiekun – Marcin Lenz.

 

Aleksandra Lewkowicz 2e – I miejsce w Konkursie „Kocham – nie piję, ciąża na trzeźwo” organizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Białej Podlaskiej. Opiekun – mgr  Bożena Kłoczewska.

 

Magdalena Żuk 2d –II miejsce w Konkursie „Kocham – nie piję, ciąża na trzeźwo” organizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Białej Podlaskiej. Opiekun – mgr  Bożena Kłoczewska.

 

Kinga Kowieska 3d – I miejsce w konkursie  fotograficznym organizowanym  przez Muzeum Południowego Podlasia “Widoki mojego miasta”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska.

 

Magdalena Żuk 2d – I miejsce w konkursie  plastycznym  organizowanym  przez Muzeum Południowego Podlasia “Moja przygoda w muzeum”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska.

 

Kinga Kowieska 3d – II miejsce w konkursie  plastycznym  organizowanym  przez Muzeum Południowego Podlasia “Moja przygoda w muzeum”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska.

 

Zuzanna Major 2d – III miejsce w konkursie  plastycznym  organizowanym  przez Muzeum Południowego Podlasia “Moja przygoda w muzeum”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska.

 

Magdalena Trzeciak 1d – I miejsce w konkursie  plastycznym “Znany Bialczanin w karykaturze 2016”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska.

 

Honorata Kotyra 1d – II miejsce w konkursie  plastycznym “Znany Bialczanin w karykaturze 2016”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska.

 

Magdalena Żuk 2d – III miejsce w konkursie  plastycznym “Znany Bialczanin w karykaturze 2016”. Opiekun  – mgr Elżbieta Centkowska.

 

Zespół Wokalny „Camerata”- I miejsce w miejskim Konkursie Pieśni i Piosenek Patriotycznych w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
Opiekun –  mgr Iwona Świderska

 

Chór Szkolny – I miejsce w  miejskim Konkursie  Piosenek Patriotycznych w ramach obchodów Święta Konstytucji  3 Maja. Opiekun –  mgr Iwona Świderska

 

Adrian Litewka 1c – I miejsce w miejskim  Konkursie  Piosenek Patriotycznych w ramach obchodów Święta Konstytucji  3 Maja. Opiekun –  mgr Iwona Świderska

 

Natalia Dymecka 2c – II miejsce w miejskim  Konkursie  Piosenek Patriotycznych w ramach obchodów Święta Konstytucji  3 Maja. Opiekun –  mgr Iwona Świderska

 

Weronika Furtas 1f – wyróżnienie w regiomalnym Konkursie Piosenki Francuskiej.
Opiekun – mgr Małgorzata Górak.

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2014/2015

Złote pióro Zuzanna Pikacz 2c i Katarzyna Gdula 1e

Stypendium Premiera Katarzyna Gdula

Marta Michaluk 1e – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
Opiekun p. Monika Karmasz

Zespół wokalny „Camerata” Grand Prix i wyróżnienie w XV Ogólnopolskim konkursie Herbertowskim
w Lublinie(kat. muzyczna)
Opiekun mgr Iwona Świderska

Ewelina Mirończuk i Jan Wójcik I miejsce i wyróżnienie w XV Ogólnopolskim konkursie Herbertowskim
w Lublinie (kat. plastyczna)
Opiekun mgr Elżbieta Centkowska

Aleksandra Garbacik wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”
Opiekun mgr Bożena Kłoczewska

Uczniowie z koła regionalnego I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie historycznym „Historia i życie”
Opiekun mgr Renata Lenz

Uczniowie z klasy 2f I i III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Moja Szkoła w Obiektywie”
Opiekun mgr Magdalena Nowosielska

Emilia Pikacz 3d, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Krajobraz wokół mnie”
Elżbieta Centkowska

Kinga Łubik 3d, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficzny, „Człowiek w krajobrazie”
Opiekun mgr Elżbieta Centkowska

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2013/2014

Gabriela Ciołek kl. IF     – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Emilia Pikacz kl. IIDi Ewa Sokołowicz kl. IIB – laureatki nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska „ Złote   Pióro”.

Koło regionalne – Czeczot Rafał, Daniluk Michał, Flaga Patrycja, Kantor Rafał, Nastaga Piotr, Pasternak Zuzanna, Wicha Jakub , Zaniewicz Dominika (uczniowie kl. IID) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na projekt edukacyjny „Póki nie jest za późno”.
Opiekun- mgr Renata Maj.

Pikacz Emilia kl. IID – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”. Opiekun mgr Elżbieta Centkowska.

Kowaluk Natalia kl. IIId – II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Krajobraz Polski” . Opiekun mgr Elżbieta Centkowska.

Sepczuk Agnieszka kl. IIID, Niewiadomska Karolina kl. IIId, Latek Dawid kl. IIId – wyróżnienia w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Krajobraz Polski” .
Opiekun mgr Elżbieta Centkowska.

Treska Izabela kl. IE – wyróżnienie w Ogólnopolskim Finale Olimpiady Teologii Katolickiej.
Opiekun ks. Krzysztof Danieluk.

Pikacz Zuzanna kl. IC – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Herbertowskim (kategoria muzyczna). Opiekun mgr Iwona Świderska.

Szaniawska Karolina kl. ID – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”( etap wojewódzki).
Opiekun mgr Elżbieta Centkowska.

Latek Dawid kl. IIID – I miejsce, Łubik Kinga kl. IID – III miejsce i Pikacz Emilia kl. IID – wyróżnienie w Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja przygoda w muzeum” (etap powiatowy).
Opiekun mgr Elżbieta Centkowska.

Sawczuk Sara kl. IB – II miejsce w Wojewódzki Konkurs „Moja szkoła w obiektywie” – kategoria film. Opiekun mgr Magdalena Nowosielska.

Iwaniuk Katarzyna kl. IIIF – I miejsce i Dymecka Natalia kl. IC – II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenek Powstańczych.
Opiekun mgr Iwona Świderska.

Gromysz Maciej kl. IC II miejsce i wyróżnienie w Powiatowy Konkursie Wiedzy Pożarniczej.
Opiekun mgr Paweł Gawrysiuk.

Najdyhor Karol klasa IIIF – 10 miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej w Siedlcach. Opiekun mgr Mariusz Gromadzki.

Kaczanowicz Monika klasa II D – wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Barwy życia”. Opiekun mgr Beata Samojluk.

Murdzek Paulina kl. IIIB – III miejsce w Konkursie Krasomówczym Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Piękne opowieści o małych ojczyznach” (eliminacje wojewódzkie).
Opiekun mgr Beata Samojluk.

Szaniawska Karolina kl. ID – wyróżnienie w XIV Festiwalu Lubelskiego Ogólnopolskiego Konkursu Herbertowskiego (kategoria recytacji).
Opiekun mgr Justyna Lipka.

Niemirowska Ewelina kl. IIIE – I miejsce w mieście w Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Opiekun mgr Mariusz Gromadzki.

Szaniawska Karolina kl. ID – I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Znany Bialczanin w karykaturze-2014”.
Opiekunowie mgr Elżbieta Centkowska i mgr Jacek Centkowski.

Pikacz Emilia kl. IID – II miejsce, Wasąg Izabela kl. IID – III miejsce i Kowieska Kinga kl. ID – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Znany Bialczanin w karykaturze-2014”.
Opiekunowie mgr Elżbieta Centkowska i mgr Jacek Centkowski.

Ostapiuk Dominik kl. IA – II miejsce, Tusiński Tytus kl. IA – II miejsce, Banaszuk Michał kl. IA – II miejsce, Sawczuk Sara kl. IB – III miejsce w konkursie „Moje Miasto – Biała Podlaska”.
Opiekun Magdalena Nowosielska.

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2012/2013

Ewelina Niemirowska kl. 2e – Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Ewelina Niemirowska kl. 2e – laureatka nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska. „ Złote Pióro”

Koło regionalne: Karolina Dragan, Aleksandra Gregor, Magda Królikowska, Klaudia Juchimiuk, Hubert Paszkiewicz, Bartosz Michaluk, Krzysztof Sucharzewski – I miejsce w Multimedialnym Konkursie Centropy „My Town’s Jewish History” za film „Ich już nie ma – śladami społeczności Żydowskiej w Białej podlaskiej”.
Opiekun – mgr Renata Maj.

Dawid Latek kl.2d – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „ Portret Dziecka”.
Opiekun – mgr Elżbieta Centkowska.

Ewelina Niemirowska kl. 2e – wyróżnienie w wojewódzkim etapie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Opiekun mgr Bożena Kłoczewska.

Dominika Kalinowska kl.3f – I miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.
Opiekun – mgr Justyna Kaliszewska – Łodyga.

Anna Karwowska kl.2a i Ewa Potocka kl.3c – III miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie.
Opiekun – Monika Karmasz.
v Natalia Kowaluk kl. 2d i Emilia Pikacz kl.1d – wyróżnienia w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.
Opiekun – mgr Elżbieta Centkowska.

Ewa Potocka kl.3c – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”.
Opiekun – mgr Agnieszka Sawicka.

Karol Najdyhor kl. 2f – wyróżnienie w etapie rejonowym Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej.
Opiekun mgr Bożena Gasek – Wojewoda.

Piotr Podolec kl. 3f – 7 miejsce w etapie wojewódzkim konkursu „Alfik Matematyczny”.
Opiekun mgr Katarzyna Kulicka.

Paulina Murdzek, kl. 2b – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Rosyjskiej.
Opiekun mgr Urszula Remiszewska.

Agnieszka Mielnicka, kl. 2f – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Języka Polskiego.
Opiekun – mgr Agnieszka Sawicka.

Hubert Paszkiewicz kl.3a – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim.
Opiekun mgr Jarosław Darczuk.

Magdalena Bahonko kl.3c. – I miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej.
Opiekun mgr Iwona Świderska.

Karol Najdyhor kl. 2f – I miejsce w konkursie „ Na granicy Schengen”.
Opiekun mgr Bożena Gasek – Wojewoda.

Sylwia Szychniewicz kl. 2d i Dawid Latek 2d – I i II miejsce w powiatowym etapie konkursu plastycznego „ Moja przygoda w muzeum”.
Opiekun – mgr Elżbieta Centkowska.

Karol Najdyhor, Aleksandra Węgrzyniak, Jowita Pyl, Ewelina niemirowska, Piotr Cybulski – III miejsce w wojewódzkim konkursie Wiedzy o Funduszach Strukturalnych Euro

Karolina Golba 3d i Karolina Kuchta 3d – zdobyły indeksy PSW wBiałejPodlaskiej w Konkursie Języka Rosyjskiego „Gra o indeks”.
Opiekun mgr Urszula Remiszewska.

Katarzyna Marczuk kl.1e – wyróżnienie w V Konkursie Slawistycznym organizowanym przez UMCS w Lublinie.
Opiekun Mgr Elżbieta Kasztelan.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2011/2012

Agnieszka Sikora, kl. 1b – Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Hubert Paszkiewicz, kl. 2a – laureat nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska „ Złote Pióro”.

Koło regionalne: uczennice klasy 2d: Karolina Dragan, Aleksandra Gregor, Weronika Frankiewicz, Karolina Golba, Anna Jaszczuk, Magda Królikowska, Klaudia Juchimiuk – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Bonum Publicum” im. Aleksandra Patkowskiego.
Opiekun – mgr Renata Maj.

Przemysław Kolada, kl.3a – finalista Olimpiady Medialnej,
Opiekun – Monika Karmasz.

Paulina Steckiewicz, kl. 3d – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Fotopołowy”.
Opiekun – mgr Elżbieta Centkowska.

Karolina Buziak, kl.3a – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Festiwal Herbertowski”.
Opiekun – mgr Agnieszka Sawicka.

Hubert Paszkiewicz, kl. 2a – finalista Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
Opiekun – mgr Jarosław Darczuk.

Ewelina Najdychor, kl.2a – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ‘Festiwal Herbertowski”.
Opiekun – mgr Jarosław Darczuk.

Klasa 1a – III miejsce w Konkursie „ Świętokrzyskie na rzecz edukacji”
Opiekun – Monika Karmasz.

Katarzyna Śmiecińska, kl. 1b – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Obrazy mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”.
Opiekun – mgr Elżbieta Centkowska.

Karolina Buziak, kl. 3a – nagroda specjalna w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Opiekun – mgr Agnieszka Sawicka.

Agnieszka Mielnicka, kl. 2f – III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Opiekun – mgr Agnieszka Sawicka.

Magdalena Bahonko, kl. 2c – I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Poetyckiej,
Opiekun – mgr Iwona Świderska.

Honorata Nitychoruk, kl. 2c – III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Poetyckiej,
Opiekun – mgr Iwona Świderska.

Igor Majewski, kl. 3c – I miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Francuskiej.
Opiekun – mgr Małgorzata Górak.

Magdalena Bahonko, kl. 2c – III miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Francuskiej.
Opiekun – mgr Małgorzata Górak.

Anna Karwacka, kl.1a – III miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Opiekun – mgr Justyna Kaliszewska – Łodyga.

Paulina Steckiewicz, kl.3d – I miejsce w powiatowym „ Konkursie Plastycznym na kartkę Świąteczną”
w Białej Podlaskiej.
Opiekun – mgr Elżbieta Centkowska.

Karolina Buziak, 3a – I miejsce w konkursie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej.
Opiekun – mgr Agnieszka Sawicka.

Hubert Paszkiewicz, kl.2a – III miejsce w konkursie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej.
Opiekun – mgr Jarosław Darczuk.

Katarzyna Iwaniuk, kl.2f – III miejsce w konkursie Piosenki Poetyckiej i Autorskiej im. J. Kaczmarskiego w Lublinie.
Opiekun – mgr Iwona Świderska.

Anna Kopania i Aleksandra Szyc, kl. 2d – wyróżnienie w konkursie uczelni pedagogicznych w Warszawie „Młodzi przeciwko patologiom społecznym.
Opiekunowie- mgr Beata Pawluk i mgr Beata Kuzko.

Dodaj komentarz