Podlaska Liga Koszykówki

PODLASKA LIGA KOSZYKÓWKI SEZON 2016/2017  –  I RUNDA

DATA GODZ. GDZIE KTO Z KIM
22.10.2016 sobota 10.00 PLK SP – 3 SP – 3 z. II   –   SP – 2 SMOK (II)
22.10.2016 sobota 11.00 PLK SP – 3 SP WOSKRZENICE   –   SP – 3 (III)
22.10.2016 sobota 12.00 PLK SP – 3 SP – 9 z. I   –   SP – 3 z. II (I)
22.10.2016 sobota 13.00 PLK SP – 3 SP – 9 z. II   –   SP – 3 z. I (I)
23.10.2016 niedziela 12.00 PLK I LO DZIEWIĄTKA   –   CM BRZEŚĆ (VII)
23.10.2016 niedziela 13.00 PLK I LO I LO   –   LO RADZYŃ (VII)
23.10.2016 niedziela 14.00 PLK I LO ROMET   –   CM BRZEŚĆ (VII)
23.10.2016 niedziela 15.00 PLK I LO GM – 6   –   GM KONSTANTYNÓW (VI)
23.10.2016 niedziela 15.00 PLK IV LO LO RADZYŃ   –   ODYS (VII)
23.10.2016 niedziela 16.00 PLK IV LO GM – 6   –   GM – 4 (V)
23.10.2016 niedziela 17.00 PLK IV LO II LO   –   IV LO (VII)
23.10.2016 niedziela 18.00 PLK IV LO IV LO   –   AWF (VIII)
05.11.2016 sobota 10.00 PLK II LO II LO   –   LO RADZYŃ (VII)
05.11.2016 sobota 11.00 PLK II LO II LO   –   I LO (VIII)
05.11.2016 sobota 12.00 PLK II LO LO RADZYŃ   –   ROMET (VII)
05.11.2016 sobota 13.00 PLK II LO GM – 3   –   GM – 6 (VI)
06.11.2016 niedziela 13.30 PLK SP – 9 SP – 9   –   VICTORIA BRZEŚĆ (III)
06.11.2016 niedziela 14.30 PLK SP – 9 CM BRZEŚĆ   –   GM KONSTANTYNÓW (V)
06.11.2016 niedziela 15.30 PLK SP – 9 GM KONSTANTYNÓW   –   CM BRZEŚĆ (VI)
06.11.2016 niedziela 16.30 PLK SP – 9 SP – 5   –   SP KONSTANTYNÓW (IV)
12.11.2016 sobota 10.00 PLK SP – 3 SP – 3 z. II   –   SP KONSTANTYNÓW (IV)
12.11.2016 sobota 11.00 PLK SP – 3 SP – 9 z. II   –   SP – 3 z. II (I)
12.11.2016 sobota 12.00 PLK SP – 3 SP – 3 z. I   –   SP – 9 z. I (I)
12.11.2016 sobota 13.00 PLK SP – 3 SP – 5   –   VICTORIA BRZEŚĆ (III)
13.11.2016 niedziela 15.00 PLK IV LO DZIEWIĄTKA   –   LO RADZYŃ (VII)
13.11.2016 niedziela 16.00 PLK IV LO CM BRZEŚĆ   –   IV LO (VII)
13.11.2016 niedziela 17.00 PLK IV LO ODYS   –   ROMET (VII)
13.11.2016 niedziela 18.00 PLK IV LO LO RADZYŃ   –   CM BRZEŚĆ (VII)
19.11.2016 sobota 10.00 PLK II LO DZIEWIĄTKA   –   II LO (VII)
19.11.2016 sobota 11.00 PLK II LO GM – 4   –   CM BRZEŚĆ (V)
19.11.2016 sobota 12.00 PLK II LO CM BRZEŚĆ   –   GM – 3 (VI)
19.11.2016 sobota 13.00 PLK II LO II LO   –   IV LO (VIII)
20.11.2016 niedziela 10.00 PLK I LO I LO   –   DZIEWIĄTKA (VII)
20.11.2016 niedziela 11.00 PLK I LO RO MET   –   II LO (VII)
20.11.2016 niedziela 12.00 PLK I LO ODYS   –   I LO (VII)
20.11.2016 niedziela 13.00 PLK I LO I LO   –   AWF (VIII)
26.11.2016 sobota 10.00 PLK SP – 3 GM – 6   –   CM BRZEŚĆ (V)
26.11.2016 sobota 11.00 PLK SP – 3 GM KONSTANTYNÓW   –   GM – 4 (V)
26.11.2016 sobota 12.00 PLK SP – 3 VICTORIA BRZEŚĆ   –   SP – 3 (III)
26.11.2016 sobota 13.00 PLK SP – 3 SP – 5   –   SP WOSKRZENICE (III)
27.11.2016 niedziela 13.30 PLK SP – 9 SP – 2 SMOK   –   SP – 3 z. I (II)
27.11.2016 niedziela 14.30 PLK SP – 9 SP – 9   –   SP WOSKRZENICE (III)
27.11.2016 niedziela 15.30 PLK SP – 9 SP – 3 z. I   –   SP – 5 (IV)
27.11.2016 niedziela 16.30 PLK SP – 9 SP – 9   –   SP – 5 (III)
27.11.2016 niedziela 17.30 PLK SP – 9 SP – 9 z. I   –   SP – 9 z. II (I)
27.11.2016 niedziela 15.00 PLK IV LO II LO   –   CM BRZEŚĆ (VII)
27.11.2016 niedziela 16.00 PLK IV LO IV LO   –   DZIEWIĄTKA (VII)
27.11.2016 niedziela 17.00 PLK IV LO CM BRZEŚĆ   –   ODYS (VII)
27.11.2016 niedziela 18.00 PLK IV LO IV LO   –   LO RADZYŃ (VII)
03.12.2016 sobota 10.00 PLK SP – 3 SP – 3   –   SP – 5 (III)
03.12.2016 sobota 11.00 PLK SP – 3 SP – 3 z. II   –   SP – 5 (IV)
03.12.2016 sobota 12.00 PLK SP – 3 SP – 3 z. II   –   SP – 3 z. I (I)
03.12.2016 sobota 13.00 PLK SP – 3
03.12.2016 sobota 10.00 PLK II LO II LO   –   ODYS (VII)
03.12.2016 sobota 11.00 PLK II LO ROMET   –   DZIEWIĄTKA (VII)
03.12.2016 sobota 12.00 PLK II LO GM KONSTANTYNÓW   –   GM – 3 (VI)
03.12.2016 sobota 13.00 PLK II LO AWF   –   II LO (VIII)
04.12.2016 niedziela 10.00 PLK I LO
04.12.2016 niedziela 11.00 PLK I LO GM – 6   –   CM BRZEŚĆ (VI)
04.12.2016 niedziela 12.00 PLK I LO IV LO   –   ROMET (VII)
04.12.2016 niedziela 13.00 PLK I LO CM BRZEŚĆ   –   I LO (VII)
11.12.2016 niedziela 15.00 PLK IV LO DZIEWIĄTKA   –   ODYS (VII)
11.12.2016 niedziela 16.00 PLK IV LO IV LO   –   I LO (VII)
11.12.2016 niedziela 17.00 PLK IV LO IV LO   –   I LO (VIII)
11.12.2016 niedziela 18.00 PLK IV LO ODYS   –   IV LO (VII)
17.12.2016 sobota 10.00 PLK SP – 3 SP KONSTANTYNÓW   –   SP – 3 z. I (IV)
17.12.2016 sobota 11.00 PLK SP – 3 SP – 3   –   SP – 9 (III)
17.12.2016 sobota 12.00 PLK SP – 3 VICTORIA BRZEŚĆ   –   SP WOSKRZENICE (III)
17.12.2016 sobota 13.00 PLK SP – 3 SP – 3 z. I   –   SP – 3 z. II (II)
17.12.2016 sobota 14.00 PLK SP – 3 SP – 3 z. I   –   SP – 3 z. II (IV)
18.12.2016 niedziela 10.00 PLK I LO I LO   –   II LO (VII)
18.12.2016 niedziela 11.00 PLK I LO GM – 6   –   GM KONSTANTYNÓW (V)
18.12.2016 niedziela 12.00 PLK I LO I LO   –   ROMET (VII)
18.12.2016 niedziela 13.00 PLK I LO