Rodzice
Informacje dotyczące matury:
Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w Formule 2023 oraz w Formule 2015 obowiązująca w roku szkolnym 2023/2024: link
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 sierpnia 2023 r. w sprawie harmonogramu
przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego w 2024 roku: link
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 sierpnia 2023 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2023/2024: link
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 sierpnia 2023 r. w sprawie listy systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2024 roku: link
Komunikaty w sprawie listy jawnych zadań w części ustnej egzaminu maturalnego w 2024 r.: link
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 sierpnia 2023 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym w 2024 roku: link
Stres-egzaminacyjny-NARZEDZIOWNIK Stres-egzaminacyjny-PORADNIK-DLA-RODZICOWZgłoszenie e-Deklaracji
Deklaracja do: Egzamin maturalny – Maj 2024 do 2 października 2023 r.
Deklarację w postaci elektronicznej (e-deklarację) zdający może wypełnić i złożyć w Zintegrowanym Interfejsie Użytkownika (ZIU) na stronie internetowej: https://ziu.gov.pl/login. Logowanie do ZIU jest możliwe przy użyciu loginu i hasła otrzymanego od dyrektora szkoły lub dyrektora OKE albo przy użyciu profilu zaufanego, e-dowodu lub bankowości elektronicznej. Link do Instrukcji składania i przyjmowania e-deklaracji znajduje się w dokumencie CKE na stronie 37 TUTAJ.
Źródło informacji: oke.krakow.pl
Przydział klas:
Wychowawcy klas – rok szkolny 2023/2024
Klasa 1A Jarosław Darczuk
Klasa 1B Agnieszka Potocka
Klasa 1C Bożena Kłoczewska
Klasa 1D Joanna Ostrowska
Klasa 1E Krzysztof Oleksiuk
Klasa 1F Katarzyna Kulicka
Klasa 1G Sylwia Kryńska-Kawka
Klasa 1H Marek Duda
Klasa 2A Monika Lenz
Klasa 2B Adrianna Rogalska
Klasa 2C Beata Kuzko
Klasa 2D Andżelika Sygnecka – Garbacik
Klasa 2E Katarzyna Michałowska – Weiner
Klasa 2F Paweł Gawrysiuk
Klasa 2G Małgorzata Bierczyńska – Osuch
Klasa 2H Aleksandra Michaluk
Klasa 3A Justyna Kaliszewska-Łodyga
Klasa 3B Aneta Pszczoła-Dołęzka
Klasa 3C Justyna Lipka
Klasa 3D Marcin Lenz
Klasa 3E Małgorzata Górak
Klasa 3F Sebastian Biesiada
Klasa 4A Mariusz Gromadzki
Klasa 4B Barbara Konieczna
Klasa 4C Izabela Semeniuk
Klasa 4D Elżbieta Centkowska
Klasa 4E Bożena Kowalewska
Klasa 4F Ireneusz Litwiniuk (za Monikę Karmasz)
Wpłaty z tytułu
- duplikatu legitymacji szkolnej
- duplikatu świadectwa szkolnego
- opłat za obiady
można dokonywać na rachunek bankowy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4
w Białej Podlaskiej, ul. Akademicka 8
numer konta: 91 1020 1260 0000 0102 0159 2419