Osiągnięcia

Szkolny Klub Sportowy IFLO powstał 7 marca 2005r.Skład zarządu klubu:

  • Prezes Andrzej Chwedoruk
  • Sekretarz Anna Myć
  • Członkowie
    • Grzegorz Piszcz
    • Aneta Pszczoła-Dołęzka
    • Kazimierz Wojtuszkiewicz

Osiągnięcia sportowe IV Liceum Ogólnokształcącego

im Stanisława Staszica w roku szkolnym 2017/2018.

 

KOSZYKÓWKA

  1. chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Hrubieszowie

I miejsce w Podlaskiej Lidze Koszykówki

– V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć, Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

– VII miejsce w Finałach Mistrzostw Polski  w Aleksandrowie Łódzkim

I miejsce w Podlaskiej Lidze Koszykówki

– III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie

 

PIŁKA NOŻNA

  1. chłopców trener-opiekun  Piotr Tymoszuk

– V miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl (piłka halowa)

– V miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

PIŁKA RĘCZNA

  1. a) chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

PIŁKA SIATKOWA

  1. a) chłopców trener-opiekun Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl (plażowa)

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl (piłka plażowa)

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl (plażowa)

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl (piłka plażowa)

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej (piłka plażowa)

 

 

TENIS STOŁOWY

  1. d) chłopców drużynowo trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– IV  miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. e) dziewcząt drużynowo trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Hrubieszowie

 

LEKKOATLETYKA

  1. chłopców przełaje  drużynowe: sztafetowe biegi przełajowe, trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć   

– II miejsce w Białej Podl

– III miejsce w finale rejonu Biała Podlaska

 

  1. chłopców przełaje  drużynowe: drużynowe biegi przełajowe, trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć   

– II miejsce w Białej Podl

– VI miejsce w finale rejonu Biała Podlaska

– XI miejsce w Finale Wojewódzkim w Adamowie

  1. c) dziewcząt przełaje drużynowe: sztafetowe biegi przełajowe, trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć   

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Tomaszowie Lubelskim

  1. d) dziewcząt przełaje drużynowe: drużynowe biegi przełajowe, trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Cycowie

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA ZWWF BIAŁA PODL

  1. drużynowo dziewcząt trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć   

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Puławach

 

  1. drużynowo chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć

– III miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podlaska

 

PŁYWANIE

  1. a) chłopców pływanie-sztafeta 10 x 25m trener-opiekun Aneta Pszczoła-Dołęzka, Tymoszuk Piotr

– I miejsce  w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Lublinie

 

  1. b) indywidualnie w stylu:

– klasycznym

I, V, VII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

I miejsce w finale rejonu Biała Podl

VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Lublinie

– dowolnym

I, II, V miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

I, II miejsce w finale rejonu Biała Podl

I, III miejsce w Finale Wojewódzkim w Lublinie

– grzbietowym

V, VIII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– motylkowym

II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

II miejsce w finale rejonu Biała Pod

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Lublinie

  1. d) dziewcząt pływanie-sztafeta 10 x 25m trener-opiekun   Aneta Pszczoła-Dołęzka Tymoszuk Piotr

– III miejsce  w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. indywidualnie w stylu:

– klasycznym

VI, VII, VIII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– dowolnym

IV, VI, VII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– grzbietowym

III, VI, VII  miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

IV miejsce w finale rejonu Biała Podl

– motylkowym

III miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podlaska

III miejsce w finale rejonu Biała Podl

XI miejsce w Finale Wojewódzkim w Lublinie

 

IMPREZY SPORTOWE

Opiekunowie i trenerzy Andrzej Chwedoruk, Piotr Tymoszuk, Aneta Pszczoła-Dołęzka, Anna Myć

 

– Udział w turniejach koszykówki, piłki ręcznej, piłki siatkowej organizowanych przez bialskie szkoły ponadgimnazjalne plasując się na czołowych miejscach.

 

– Obóz  koszykarek UKS „IFLO”

 

– Organizacja finałów szkolnych  BSZS i LWSZS

 

– Rozgrywki Podlaskiej Ligi Koszykówki

– Rozgrywki Bialskiej Ligi Tenisa Stołowego

– Rozgrywki Bialskiej Ligi Szachowej

 

– Organizacja i oprawa turniejów organizowanych przez kluby i instytucje naszego miasta:

 

  1. Dzień Otwartych Drzwi w IV L.O. im St. Staszica

 

  1. Dzień Dziecka – Sportu w IV L.O. im St. Staszica

 

– Nocny Turniej Piki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Staszicu

 

– Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

 

– Turniej Ćwierćfinałowy i Półfinałowy Koszykówki Kobiet U-16K

 

– Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w Kornicy

 

– Turniej LZS w Zalesiu

 

-Turniej z SKS-u do AZS-u w Lublinie

 

-Turniej z SKS-u do AZS-u w Warszawie

 

– Finał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w Aleksandrowie Łódzkim

 

– Międzynarodowy Turniej Koszykówki w Gnieźnie dziewcząt i chłopców

Osiągnięcia sportowe IV Liceum Ogólnokształcącego

im Stanisława Staszica w roku szkolnym 2016/2017.

KOSZYKÓWKA

  1. chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

I miejsce w Podlaskiej Lidze Koszykówki

– IV  miejsce Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć, Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

– VIII miejsce w Finałach Mistrzostw Polski  w Żyrardowie

I miejsce w Podlaskiej Lidze Koszykówki

–  IV miejsce Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie

 

PIŁKA NOŻNA

  1. chłopców trener-opiekun  Piotr Tymoszuk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl (piłka halowa)

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Łęcznej

I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl (klasy I-II)

 

PIŁKA RĘCZNA

  1. a) chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Puławach

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

PIŁKA SIATKOWA

  1. a) chłopców trener-opiekun Andrzej Chwedoruk

– III miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

TENIS STOŁOWY

  1. a) chłopców indywidualnie trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– X (Filip Chilczuk) miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt indywidualnie trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

I miejsce (Ewelina Tymińska),  V miejsce (Agata Piątkowska),  VII miejsce (Karolina Adamczyk)   miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

 

  1. d) chłopców drużynowo trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– IV  miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

  1. e) dziewcząt drużynowo trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Kocudzy

 

LEKKOATLETYKA

  1. c) chłopców przełaje drużynowo           trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– II miejsce w Białej Podl

– III miejsce w finale rejonu Biała Podlaska

 

  1. b) dziewcząt przełaje drużynowo           trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– V miejsce w Finale Wojewódzkim w Tomaszowie Lubelskim

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA ZWWF BIAŁA PODL

  1. drużynowo dziewcząt      trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć   

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– V miejsce w Finale Wojewódzkim w Zamościu

 

  1. drużynowo chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– X miejsce w Finale Wojewódzkim w Zamościu

 

PŁYWANIE

  1. c) chłopców pływanie-sztafeta 10 x 25m trener-opiekun Aneta Pszczoła-Dołęzka,

 Tymoszuk Piotr

– II miejsce  w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Lublinie

 

  1. indywidualnie w stylu:

– klasycznym

I, V miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

II miejsce w finale rejonu Biała Podl

VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Lublinie

I, VIII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

I miejsce w finale rejonu Biała Podl

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Lublinie – grzbietowym

III miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. d) dziewcząt pływanie-sztafeta 10 x 25m trener-opiekun  Aneta Pszczoła-Dołęzka, Tymoszuk Piotr

– III miejsce  w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

  1. indywidualnie w stylu:

– klasycznym

VI, VII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– dowolnym

III, VII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

VII miejsce w finale rejonu Biała Podl

– grzbietowym

II, III, VII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

VI, VIII miejsce w finale rejonu Biała Podl

 

Osiągnięcia sportowe IV Liceum Ogólnokształcącego

im Stanisława Staszica w roku szkolnym 2015/2016.

 

KOSZYKÓWKA

 

  1. chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

I miejsce w Podlaskiej Lidze Koszykówki

– VIII miejsce Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć, Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

– XI miejsce w Finałach Mistrzostw Polski  w Łodzi

I miejsce w Podlaskiej Lidze Koszykówki

– V miejsce Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie

 

PIŁKA NOŻNA

 

  1. chłopców trener-opiekun  Piotr Tymoszuk

– V miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl (piłka halowa)

V-VII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

PIŁKA RĘCZNA

 

  1. a) chłopców trener-opiekun Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– III miejsce w finale rejonu Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

 

PIŁKA SIATKOWA

 

  1. a) chłopców trener-opiekun Andrzej Chwedoruk

– IV miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

 

TENIS STOŁOWY

 

  1. a) chłopców indywidualnie trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– X (Przemysław Nazaruk) miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt indywidualnie trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

I miejsce (Ewelina Tymińska),  II miejsce (Gabriela Ciołek)  miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– III, V miejsce w finale rejonu Biała Podl

– Udział w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

  1. d) chłopców drużynowo trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– V  miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. e) dziewcząt drużynowo trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

 

LEKKOATLETYKA

 

  1. c) chłopców przełaje drużynowo           trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– II miejsce w Białej Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podlaska

– XI miejsce w Finale Wojewódzkim w Lubartowie

 

  1. b) dziewcząt przełaje drużynowo           trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– V miejsce w Finale Wojewódzkim w Lubartowie

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA ZWWF BIAŁA PODL

 

  1. drużynowo dziewcząt trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć   

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

 

  1. drużynowo chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć

– III miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

PŁYWANIE

 

  1. c) chłopców pływanie-sztafeta 10 x 25m trener-opiekun  Tymoszuk Piotr

– II miejsce  w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

 

  1. d) dziewcząt pływanie-sztafeta 10 x 25m trener-opiekun  Tymoszuk Piotr

– III miejsce  w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

Dodaj komentarz