Osiągnięcia

Szkolny Klub Sportowy IFLO powstał 7 marca 2005r.Skład zarządu klubu:

  • Prezes Andrzej Chwedoruk
  • Sekretarz Kamil Klimczuk
  • Członkowie
    • Anna Myć
    • Aneta Pszczoła-Dołęzka
    • Kazimierz Wojtuszkiewicz

Osiągnięcia sportowe IV Liceum Ogólnokształcącego

im Stanisława Staszica w roku szkolnym 2015/2016.

 

KOSZYKÓWKA

 

  1. chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

I miejsce w Podlaskiej Lidze Koszykówki

– VIII miejsce Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć, Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

– XI miejsce w Finałach Mistrzostw Polski  w Łodzi

I miejsce w Podlaskiej Lidze Koszykówki

– V miejsce Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Gnieźnie

 

PIŁKA NOŻNA

 

  1. chłopców trener-opiekun  Piotr Tymoszuk

– V miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl (piłka halowa)

V-VII miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

PIŁKA RĘCZNA

 

  1. a) chłopców trener-opiekun Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– III miejsce w finale rejonu Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

 

PIŁKA SIATKOWA

 

  1. a) chłopców trener-opiekun Andrzej Chwedoruk

– IV miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt trener-opiekun Anna Myć

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

 

TENIS STOŁOWY

 

  1. a) chłopców indywidualnie trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– X (Przemysław Nazaruk) miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. b) dziewcząt indywidualnie trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

I miejsce (Ewelina Tymińska),  II miejsce (Gabriela Ciołek)  miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– III, V miejsce w finale rejonu Biała Podl

– Udział w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

  1. d) chłopców drużynowo trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– V  miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

  1. e) dziewcząt drużynowo trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– I miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– I miejsce w finale rejonu Biała Podl

– VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

 

LEKKOATLETYKA

 

  1. c) chłopców przełaje drużynowo           trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– II miejsce w Białej Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podlaska

– XI miejsce w Finale Wojewódzkim w Lubartowie

 

  1. b) dziewcząt przełaje drużynowo           trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– V miejsce w Finale Wojewódzkim w Lubartowie

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA ZWWF BIAŁA PODL

 

  1. drużynowo dziewcząt trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć   

– II miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

 

  1. drużynowo chłopców trener-opiekun  Andrzej Chwedoruk, Anna Myć

– III miejsce w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

 

PŁYWANIE

 

  1. c) chłopców pływanie-sztafeta 10 x 25m trener-opiekun  Tymoszuk Piotr

– II miejsce  w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

– II miejsce w finale rejonu Biała Podl

– IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Białej Podlaskiej

 

  1. d) dziewcząt pływanie-sztafeta 10 x 25m trener-opiekun  Tymoszuk Piotr

– III miejsce  w finale powiatu grodzkiego Biała Podl

Dodaj komentarz