Koła zainteresowań i agendy

Przy IV LO im. St. Staszica działają:

  • Samorząd Uczniowski [czytaj więcej]

    Spotkania Nazwa Opiekun Częstotliwość
    środa 10.35 Samorząd Uczniowski Anna Wojtiuk 1 x tydzień
  • Szkolny Klub Wolontariusza [czytaj więcej]

    Spotkania Nazwa Opiekun Częstotliwość
    wtorek 10.35 Szkolny Klub Wolontariusza Anna Wojtiuk 1 x tydzień
  • Uczniowski Klub Sportowy [czytaj więcej]

  • Teatr szkolny [zobacz stronę teatru]

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    Beata Samojluk,

    Beata Kuzko

  • Klub literacki “Alter Ego”

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    wg potrzeb Justyna Lipka wieczorki odbywają się doraźnie.
  • Koło matematyczne

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    wtorek 8.00 Katarzyna Kulicka 1 x tydzień

  • LOK

    – opiekun mgr Paweł Gawrysiuk [czytaj więcej]

  • Koło Biologiczne [czytaj więcej]

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    piątek 13.30 Bożena Kłoczewska 1 x tydzień
  • PCK

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    wg potrzeb
    Justyna Kaliszewska
    – Łodyga
  • Szkolny Klub Ochrony Przyrody

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    wg potrzeb
    Bożena Kłoczewska
  • Gazetka Szkolna [czytaj więcej]

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    wg potrzeb
    Jarosław Darczuk

    Koło Regionalne [zobacz stronę koła]

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    wg potrzeb
    Renata Lenz
  • Koło Fizyczne

    – opiekun mgr Ireneusz Litwiniuk [czytaj więcej]

  • Koło filmowe

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
     piątek  14.30 Monika Karmasz  1 x 2 tygodnie
  • Zespół administrujący szkolną stronę internetową

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    poniedziałek  10.35 Magdalena Nowosielska  wg potrzeb
  • Koło fotograficzne

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    poniedziałek 14.30 Ireneusz Litwiniuk 1 x 2 tygodnie
  • Koło bridżowe

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    Aleksandra Dopierała
  • Koło religijne

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    wg potrzeb
    Anna Skolimowska
  • Koło czytelnicze

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    piątek Dorota Hałasa 1 x tydzień
  • Zespół wokalny

    Spotkania Opiekun Częstotliwość
    czwartek 15.20 Iwona Swiderska 1 x tydzień
  • Pozostałe koła zainteresowań i fakultety:

Godz. Zajęcia Nazwisko Częstotliwość
wtorek Zajęcia taneczne z walca i poloneza Aneta Pszczoła
-Dołęzka
1 x tydzień
14.35
środa
Fakultety z języka polskiego Jarosław Darczuk 1 x tydzień
14.35 czwartek
Fakultety z języka polskiego Beata Samojluk 1 x tydzień
13.45
środa podst.
14.30 czwartek rozsz.
Fakultety z języka polskiego Beata Kuzko 2 x tydzień
13.45 – 15.20 środa
wtorek
14.30
Fakultet z matematyki (3A, 3C, 3D) Magdalena Nowosielska 3 x tydzień
13.45
poniedziałek
Fakultet z matematyki (3E) Katarzyna Kulicka 1 x tydzień
14.35
wtorek
Fakultet z matematyki (3F) Joanna Byszuk 1 x tydzień
środa
13.45
Fakultet z fizyki Ireneusz Litwiniuk 1 x tydzień
piątek
14.35
Fakultet z historii Renata Lenz 1 x tydzień
piątek
8.00
Fakultet z języka angielskiego Aleksandra Dopierała 1 x tydzień
poniedziałek
8.00
Fakultet z języka angielskiego (poziom rozszerzony). Ustne matury próbne Bożena Kowalewska 1 x tydzień
środa
8.55
Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego Aleksandra Michaluk 1 x tydzień
piątek
12.50
Fakultet z języka angielskiego Monika Karmasz 1 x tydzień
Koło zainteresowań j. angielskiego
ZOOM IN ON CULTURE
Marin Lenz 1 x tydzień
poniedziałek
czwartek
piątek
Fakultety z języka angielskiego Marcin Lenz 1 x tydzień
poniedziałek
13.30
środa
13.30
piątek
8.00
Fakultety z języka angielskiego Anna Wojtiuk 3 x tydzień
Zajęcia przygotowujące do matury z
j. rosyjskiego
Urszula Remiszewska 1 x tydzień
środa
11.45
wtorek
12.50
Fakultety z języka niemieckiego (podstawa)

(rozszerzenie)

Barbara Konieczna 2 x tydzień
poniedziałek
13.45
poniedziałek
14.35
Fakultety z języka niemieckiego (podstawa)

(rozszerzenie)

Małgorzata Bierczyńska – Osuch 2 x tydzień
Język hiszpański Maria Rodriguez 1 x tydzień
czwartek
16.10
Fakultet z historii sztuki (3D) Elżbieta Centkowska 1 x tydzień
środa
8.00
Fakultet z geografii Henryk Protasiuk 1 x tydzień
środa
8.00
Fakultet z chemii Krzysztof Oleksiuk 1 x tydzień
14.30 poniedziałek
Zajęcia dodatkowe z WOSu Paweł Gawrysiuk 1 x tydzień
Fakultet z WOS-u Mariusz Gromadzki 1 x tydzień
wtorek
8.00
Komputer bez tajemnic Sebastian Biesiada 1 x tydzień
piątek Zajęcia z pływania Aneta Pszczoła 1 x tydzień
8.50 Język angielski (3E) Anna Wojtiuk 1 x tydzień
Zajęcia MŁODY INWESTOR Mariusz Gromadzki 1 x tydzień

 

Dodaj komentarz