Liga Biologiczno – Chemiczna wyniki V etap

 KLASA II

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Szkoła Punkty za 5 etap Punkty ligowe za 5 etap
1 Winiarek Mateusz 2 Katolickie 30 25
2 Kulawiec Dominik 2 PG 2 29 18
3 Łukasiewicz Mateusz 2 Jelnica 28 15
3 Pawluk Julia 2 Katolickie 28 15
3 Miraszewski Mateusz 2 Katolickie 28 15
4 Fiedosiuk Zuzanna 2 PG 6 27 12
5 Kulicki Jakub 2 PG 2 26 10
5 Kosińska Gabrysia 2 PG 4 26 10
6 Sawczuk Patrycja 2 Kobylany 25 8
6 Czemierowski Jakub 2 Katolickie 25 8
7 Kowaluk Alicja 2 Kobylany 22 6
8 Kiryluk Natalia 2 PG 2 21 4
9 Hryciuk Aleksandra 2 PG 6 19 2
9 Różanowska Wiktoria 2 PG 2 19 2

 

 

 

 

KLASA III

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Szkoła Punkty za 5 etap Punkty ligowe za 5 etap
1 Stefaniuk Ina 3 PG 6 30 25
2 Jaroszuk Norbert 3 PG 3 Międzyrzec 29 18
2 Łodyga Paulina 3 PG 2 29 18
3 Kowaluk Dominika 3 Kobylany 28 15
3 Michalczuk Liliana 3 PG 4 28 15
4 Reluga Jakub 3 PG 6 27 12
5 Kowaluk Anna 3 Kobylany 26 10
5 Łyczewska Edyta 3 Konstantynów 26 10
5 Celińska Anna 3 Konstantynów 26 10
5 Radecka Paulina 3 Jelnica 26 10
6 Czeczelewska Zuzanna 3 PG 2 25 8
6 Kowalewicz Eryk 3 Katolickie 25 8
6 Gwarecka Weronika 3 PG 2 25 8
6 Malinowska Natalia 3 PG 2 25 8
7 Frąckiewicz Giulia 3 Jelnica 24 6
7 Selerska Amelia 3 Kobylany 24 6
7 Kadłubowski Jakub 3 PG 2 24 6
8 Ulaniuk Julia 3 PG 6 23 4
8 Iwańczuk Olga 3 Drelów 23 4
9 Sawczuk Julia 3 PG 3 20 2
9 Pietruszka Julia 3 Jelnica 20 2
10 Buch Ewa 3 Kobylany 18 1
11 Kowaluk Gabriela 3 Kobylany 16  

 

 

KLASA 7

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Szkoła Punkty za 5 etap Punkty ligowe za 5 etap
1 Mitera Mateusz 7 ZPO 3 Międzyrzec 28 25
1 Maksymowicz Daria 7 SP 2 28 25
2 Fedoruk Marcin 7 SP 9 24 18
3 Zieniuk Karolina 7 SP 2 23 15
4 Krawczak Gabriela 7 Katolicka 20 12
4 Rosa Szymon 7 SP 2 20 12
4 Jaszczuk Teresa 7 Katolicka 20 12
5 Dokudowiec Oliwia 7 SP 2 18 10
6 Romaniuk Joanna 7 SP 2 17 8
6 Kosieradzka Barbara 7 Cicibór Duży 17 8
7 Frończuk Nina 7 SP 2 16 6
7 Czebreszuk Patrycja 7 Katolicka 16 6
8 Pietrzycka Wiktoria 7 SP 4 15 4
8 Szpakowski Mateusz 7 SP 9 15 4
9 Kapszukiewicz Klara 7 Katolicka 13 2
10 Czarnocki Mateusz 7 Cicibór Duży 11 1
10 Lewkowicz Kinga 7 SP 2 11 1
10 Kulicka Dominika 7 SP 2 11 1
10 Lempaszek Oliwia 7 Katolicka 11 1

 

PO PIĘCIU ETAPACH

miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Punkty ligowe po dwóch etapach III     ETAP IV     ETAP V     ETAP PO PIĘCIU ETAPACH
1 Pawluk Julia 2 43 25 8 15 91
2 Łukasiewicz Mateusz 2 43 8 18 15 84
3 Winiarek Mateusz 2 16 18 18 25 77
3 Miraszewski Mateusz 2 22 15 25 15 77
4 Kowaluk Alicja 2 21 8 12 6 47
5 Fiedosiuk Zuzanna 2 12 10 12 12 44
6 Kulicki Jakub 2 10 4 15 10 39
7 Sawczuk Patrycja 2 20 2 8 8 38
7 Kosińska Gabrysia 2 18   10 10 38
8 Hryciuk Aleksandra 2 20 8 4 2 34
8 Kulawiec Dominik 2 18 8   18 34
9 Czemierowski Jakub 2 6 8 4 8 26
10 Chwedoruk Ewa 2 14 1 8   23
11 Filipiuk Milena 2 16       16
11 Kaliszewska Agata 2 4 12     16
12 Kiryluk Natalia 2 5   6 4 15
13 Bańkowska Anna 2 8 4 1   13
14 Różanowska Wiktoria 2 4 2 4 2 12
15 Olszewska Kinga 2 8       8
15 Robak Natalia 2 3 1 4   8
16 Zajączkowska Alicja 2 0 6     6
17 Chmielewska Natalia 2 4       4
17 Pietrzycka Wiktoria 2 4       4
17 Popławska Lena 2 4       4
17 Niestoruk Natalia 2 2   2   4
18 Sikorski Kacper 2 2       2
18 Szleszyńska Zuzanna 2 0 2     2
19 Klimczak Dominik 2 1       1
19 Polińska Weronika 2 1       1

 

 

KLASA III

miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Punkty ligowe po dwóch etapach III     ETAP IV     ETAP V     ETAP PO PIĘCIU ETAPACH
1 Stefaniuk Ina 3 40 15 18 25 98
2 Łodyga Paulina 3 40 25 12 18 95
2 Jaroszuk Norbert 3 40 12 25 18 95
3 Kowaluk Anna 3 33 18 15 10 76
4 Michalczuk Liliana 3 33 12 15 15 75
5 Kowaluk Dominika 3 33 4 18 15 70
6 Reluga Jakub 3 16 10 10 12 48
6 Łyczewska Edyta 3 18 8 12 10 48
7 Ulaniuk Julia 3 23 6 8 4 41
7 Wysokiński Adrian 3 23 6 12   41
8 Radecka Paulina 3 27 1 2 10 40
8 Kowalewicz Eryk 3 18 4 10 8 40
9 Celińska Anna 3 18 4 6 10 38
10 Frąckiewicz Giulia 3 16 4 1 6 27
10 Michaluk Amelia 3 21 6     27
11 Głowacki Przemysław 3 25       25
12 Czeczelewska Zuzanna 3 6 1 15 8 24
12 Iwańczuk Olga 3 8 6 6 4 24
13 Mackiewicz Jakub 3 19 4     23
14 Litwiniuk Anna 3 20   2   22
15 Ziarek Karol 3 12 1 8   21
16 Selerska Amelia 3 14     6 20
17 Drobek Ola 3 16 1     17
18 Dudek Szymon 3 16       16
19 Wawrzyniewicz Julia 3 13       13
20 Gwarecka Weronika 3 4     8 12
21 Kadłubowski Jakub 3 4 1   6 11
21 Pietruszka Julia 3 8 1   2 11
21 Sawczuk Julia 3 9     2 11
22 Łaskawiec Julia 3 10       10
22 Spychel Karolina 3 10       10
23 Malinowska Natalia 3 0     8 8
23 Kalużna Ewelina 3 8       8
23 Kłos Mateusz 3 8       8
23 Kowaluk Gabriela 3 2 2 4   8
24 Gnatowicz Karolina 3 6       6
25 Jurga Wiktoria 3 5       5
25 Sterniczuk Dawid 3 4   1   5
26 Buch Ewa 3 3     1 4
26 Redutko Magdalena 3 0 4     4
27 Stefaniuk Karolina 3 2       2
28 Samociuk Kacper 3 1       1
28 Semeniuk Aleksandra 3 1       1

 

 

 

KLASA 7

miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Punkty ligowe po dwóch etapach III     ETAP IV     ETAP V     ETAP PO PIĘCIU ETAPACH
1 Mitera Mateusz 7 31 25 25 25 106
2 Zieniuk Karolina 7 33 12 18 15 78
3 Maksymowicz Daria 7 16 12 15 25 68
3 Szpakowski Mateusz 7 50   10 8 68
4 Krawczak Gabriela 7 15 15 15 12 57
5 Rosa Szymon 7 18 12 12 12 54
6 Fedoruk Marcin 7 25 10   18 53
7 Frończuk Nina 7 4 18 15 6 43
8 Romaniuk Joanna 7 2 21 10 8 41
8 Jaszczuk Teresa 7 15 12 2 12 41
9 Czebreszuk Patrycja 7 22   12 6 40
10 Kowalska Anna 7 25 6 6   37
11 Trawicka Julia 7 12 10 8   30
12 Biegajło Karolina 7 25       25
12 Rodź Jan 7 25       25
12 Pietrzycka Wiktoria 7 8 1 12 4 25
13 Wójcik Krzysztof 7 20 4     24
13 Kosieradzka Barbara 7 12   4 8 24
14 Chmiel Aleksandra 7 21       21
14 Lempaszek Oliwia 7 18 2   1 21
14 Dokudowiec Oliwia 7 0 1 10 10 21
15 Gryczka Natalia 7 18       18
16 Mich Maria 7 10 6     16
17 Szydłowski Łukasz 7 13   2   15
17 Kapszukiewicz Klara 7 8 4 1 2 15
18 Sierniawska Julia 7 8 1 4   13
19 Berlińska Dominika 7 12       12
19 Czarnocki Mateusz 7 6 1 4 1 12
20 Borysiuk Aleksandra 7 8       8
20 Chmiel Julia 7 0 8     8
20 Garbatowska Natalia 7 8       8
21 Jaroszkiewicz Piotr 7 6       6
21 Lubina Dagmara 7 6       6
21 Lewkowicz Kinga 7 1   4 1 6
22 Huk Wiktoria 7 4       4
23 Kulicka Dominika 7 2     1 3
24 Ciejpa-Klimaszewska Ewa 7 2       2
24 Telaczyńska Dominika 7 2       2
25 Klekot Wiktoria 7 1       1
25 Markowska Weronika 7 1       1
25 Uss Weronika 7 1       1