Liga Biologiczno – Chemiczna wyniki IV etap

 KLASA II

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Szkoła Punkty za 4 etap Punkty ligowe za 4 etap
1 Miraszewski Mateusz 2 Katolickie 29 25
2 Winiarek Mateusz 2 Katolickie 27 18
2 Łukasiewicz Mateusz 2 Jelnica 27 18
3 Kulicki Jakub 2 PG 2 26 15
4 Fiedosiuk Zuzanna 2 PG 6 25 12
4 Kowaluk Alicja 2 Kobylany 25 12
5 Kosińska Gabrysia 2 PG 4 24 10
6 Pawluk Julia 2 Katolickie 23 8
6 Sawczuk Patrycja 2 Kobylany 23 8
6 Chwedoruk Ewa 2 Katolickie 23 8
7 Kiryluk Natalia 2 PG 2 20 6
8 Czemierowski Jakub 2 Katolickie 19 4
8 Hryciuk Aleksandra 2 PG 6 19 4
8 Różanowska Wiktoria 2 PG 2 19 4
8 Robak Natalia 2 Konstantynów 19 4
9 Niestoruk Natalia 2 PG 2 18 2
10 Bańkowska Anna 2 PG 2 17 1
11 Zajączkowska Alicja 2 PG 2 16  

 

 

KLASA III

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Szkoła Punkty za 4 etap Punkty ligowe za 4 etap
1 Jaroszuk Norbert 3 ZPO 3 Międzyrzec 29 25
2 Stefaniuk Ina 3 PG 6 28 18
2 Kowaluk Dominika 3 Kobylany 28 18
3 Kowaluk Anna 3 Kobylany 27 15
3 Michalczuk Liliana 3 PG 4 27 15
3 Czeczelewska Zuzanna 3 PG 2 27 15
4 Łodyga Paulina 3 PG 2 26 12
4 Łyczewska Edyta 3 Konstantynów 26 12
4 Wysokiński Adrian 3 Rogożnica 26 12
5 Reluga Jakub 3 PG 6 25 10
5 Kowalewicz Eryk 3 Katolickie 25 10
6 Ulaniuk Julia 3 PG 6 24 8
6 Ziarek Karol 3 Jelnica 24 8
7 Iwańczuk Olga 3 Drelów 23 6
7 Celińska Anna 3 Konstantynów 23 6
8 Kowaluk Gabriela 3 Kobylany 22 4
9 Radecka Paulina 3 Jelnica 21 2
9 Litwiniuk Anna 3 Kobylany 21 2
10 Frąckiewicz Giulia 3 Jelnica 20 1
10 Sterniczuk Dawid 3 Kobylany 20 1
11 Selerska Amelia 3 Kobylany 19  
11 Wawrzyniewicz Julia 3 PG 3 19  
12 Jurga Wiktoria 3 PG 4 18  
13 Kadłubowski Jakub 3 PG 2 16  
13 Buch Ewa 3 Kobylany 16  
14 Sawczuk Julia 3 PG 3 12  

 

 

KLASA 7

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Szkoła Punkty za 4 etap Punkty ligowe za 4 etap
1 Mitera Mateusz 7 ZPO 3 Międzyrzec 27 25
2 Zieniuk Karolina 7 SP 2 22 18
3 Frończuk Nina 7 SP 2 21 15
3 Krawczak Gabriela 7 Katolicka 21 15
3 Maksymowicz Daria 7 SP 2 21 15
4 Czebreszuk Patrycja 7 Katolicka 20 12
4 Rosa Szymon 7 SP 2 20 12
4 Pietrzycka Wiktoria 7 SP 4 20 12
5 Romaniuk Joanna 7 SP 2 19 10
5 Dokudowiec Oliwia 7 SP 2 19 10
5 Szpakowski Mateusz 7 SP 9 19 10
6 Trawicka Julia 7 SP 9 18 8
7 Kowalska Anna 7 SP 9 17 6
8 Czarnocki Mateusz 7 Cicibór Duży 16 4
8 Sierniawska Julia 7 Katolicka 16 4
8 Lewkowicz Kinga 7 SP 2 16 4
8 Kosieradzka Barbara 7 Cicibór Duży 16 4
9 Jaszczuk Teresa 7 Katolicka 15 2
9 Szydłowski Łukasz 7 Katolicka 15 2
10 Kapszukiewicz Klara 7 Katolicka 14 1
11 Wójcik Krzysztof 7 SP 4 13  
11 Kulicka Dominika 7 SP 2 13  
12 Berlińska Dominika 7 SP 4 12  
13 Chmiel Julia 7 SP 9 11  
14 Gryczka Natalia 7 SP 9 10  

Po IV etapie

miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Punkty ligowe po dwóch etapach III     ETAP IV     ETAP PO CZTERECH ETAPACH
1 Pawluk Julia 2 43 25 8 76
2 Łukasiewicz Mateusz 2 40 8 18 66
3 Miraszewski Mateusz 2 22 15 25 62
4 Winiarek Mateusz 2 16 18 18 52
5 Kowaluk Alicja 2 21 8 12 41
6 Fiedosiuk Zuzanna 2 12 10 12 34
7 Hryciuk Aleksandra 2 20 8 4 32
8 Sawczuk Patrycja 2 20 2 8 30
9 Kulicki Jakub 2 10 4 15 29
10 Kosińska Gabrysia 2 18   10 28
11 Kulawiec Dominik 2 18 8   26
12 Chwedoruk Ewa 2 14 1 8 23
13 Czemierowski Jakub 2 6 8 4 18
14 Filipiuk Milena 2 16     16
14 Kaliszewska Agata 2 4 12   16
15 Bańkowska Anna 2 8 4 1 13
16 Kiryluk Natalia 2 5   6 11
17 Różanowska Wiktoria 2 4 2 4 10
18 Olszewska Kinga 2 8     8
18 Robak Natalia 2 3 1 4 8
19 Zajączkowska Alicja 2 0 6   6
20 Chmielewska Natalia 2 4     4
20 Pietrzycka Wiktoria 2 4     4
20 Popławska Lena 2 4     4
20 Niestoruk Natalia 2 2   2 4
21 Sikorski Kacper 2 2     2
21 Szleszyńska Zuzanna 2 0 2   2
22 Klimczak Dominik 2 1     1
22 Polińska Weronika 2 1     1

 

KLASA III

miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Punkty ligowe po dwóch etapach III     ETAP IV     ETAP PO CZTERECH ETAPACH
1 Łodyga Paulina 3 40 25 12 77
1 Jaroszuk Norbert 3 40 12 25 77
2 Stefaniuk Ina 3 40 15 18 73
3 Kowaluk Anna 3 33 18 15 66
4 Michalczuk Liliana 3 33 12 15 60
5 Kowaluk Dominika 3 33 4 18 55
6 Wysokiński Adrian 3 23 6 12 41
7 Łyczewska Edyta 3 18 8 12 38
8 Ulaniuk Julia 3 23 6 8 37
9 Reluga Jakub 3 16 10 10 36
10 Kowalewicz Eryk 3 18 4 10 32
11 Radecka Paulina 3 27 1 2 30
12 Celińska Anna 3 18 4 6 28
13 Michaluk Amelia 3 21 6   27
14 Głowacki Przemysław 3 25     25
15 Mackiewicz Jakub 3 19 4   23
16 Litwiniuk Anna 3 20   2 22
17 Frąckiewicz Giulia 3 16 4 1 21
17 Ziarek Karol 3 12 1 8 21
18 Iwańczuk Olga 3 8 6 6 20
19 Drobek Ola 3 16 1   17
20 Dudek Szymon 3 16     16
20 Czeczelewska Zuzanna 3 6 1 15 16
21 Selerska Amelia 3 14     14
22 Wawrzyniewicz Julia 3 13     13
23 Łaskawiec Julia 3 10     10
23 Spychel Karolina 3 10     10
24 Pietruszka Julia 3 8 1   9
24 Sawczuk Julia 3 9     9
25 Kalużna Ewelina 3 8     8
25 Kłos Mateusz 3 8     8
25 Kowaluk Gabriela 3 2 2 4 8
26 Gnatowicz Karolina 3 6     6
27 Jurga Wiktoria 3 5     5
27 Kadłubowski Jakub 3 4 1   5
27 Sterniczuk Dawid 3 4   1 5
28 Gwarecka Weronika 3 4     4
28 Redutko Magdalena 3 0 4   4
29 Buch Ewa 3 3     3
30 Stefaniuk Karolina 3 2     2
31 Samociuk Kacper 3 1     1
31 Semeniuk Aleksandra 3 1     1

 

 

 

KLASA 7

miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Punkty ligowe po dwóch etapach III     ETAP IV     ETAP PO CZTERECH ETAPACH
1 Mitera Mateusz 7 31 25 25 81
2 Zieniuk Karolina 7 33 12 18 63
3 Szpakowski Mateusz 7 50   10 60
4 Krawczak Gabriela 7 15 15 15 45
5 Maksymowicz Daria 7 16 12 15 43
6 Rosa Szymon 7 18 12 12 42
7 Kowalska Anna 7 25 6 6 37
7 Frończuk Nina 7 4 18 15 37
8 Fedoruk Marcin 7 25 10   35
9 Czebreszuk Patrycja 7 22   12 34
10 Romaniuk Joanna 7 2 21 10 33
11 Trawicka Julia 7 12 10 8 30
12 Jaszczuk Teresa 7 15 12 2 29
13 Biegajło Karolina 7 25     25
13 Rodź Jan 7 25     25
14 Wójcik Krzysztof 7 20 4   24
15 Chmiel Aleksandra 7 21     21
15 Pietrzycka Wiktoria 7 8 1 12 21
16 Lempaszek Oliwia 7 18 2   20
17 Gryczka Natalia 7 18     18
18 Mich Maria 7 10 6   16
18 Kosieradzka Barbara 7 12   4 16
19 Szydłowski Łukasz 7 13   2 15
20 Kapszukiewicz Klara 7 8 4 1 13
20 Sierniawska Julia 7 8 1 4 13
21 Berlińska Dominika 7 12     12
22 Czarnocki Mateusz 7 6 1 4 11
22 Dokudowiec Oliwia 7 0 1 10 11
23 Borysiuk Aleksandra 7 8     8
23 Chmiel Julia 7 0 8   8
23 Garbatowska Natalia 7 8     8
24 Jaroszkiewicz Piotr 7 6     6
24 Lubina Dagmara 7 6     6
25 Lewkowicz Kinga 7 1   4 5
26 Huk Wiktoria 7 4     4
27 Klimaszewska Ewa 7 2     2
27 Kulicka Dominika 7 2     2
27 Telaczyńska Dominika 7 2     2
28 Klekot Wiktoria 7 1     1
28 Markowska Weronika 7 1     1
29 Uss Weronika 7 1     1