Liga Biologiczno – Chemiczna wyniki III etapu

  Liga Biologiczno – Chemiczna wyniki III etap

III Etap

Miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Punkty za 3 etap Punkty ligowe za 3 etap
1 Pawluk Julia 2 28 25
2 Winiarek Mateusz 2 26 18
3 Miraszewski Mateusz 2 24 15
4 Kaliszewska Agata 2 23 12
5 Fiedosiuk Zuzanna 2 20 10
6 Czemierowski Jakub 2 19 8
6 Hryciuk Aleksandra 2 19 8
6 Kowaluk Alicja 2 19 8
6 Kulawiec Dominik 2 19 8
6 Łukasiewicz Mateusz 2 19 8
7 Zajączkowska Alicja 2 18 6
8 Bańkowska Anna 2 17 4
8 Kulicki Jakub 2 17 4
9 Różanowska Wiktoria 2 16 2
9 Sawczuk Patrycja 2 16 2
9 Szleszyńska Zuzanna 2 16 2
10 Chwedoruk Ewa 2 15 1
10 Robak Natalia 2 15 1
11 Kosińska Gabrysia 2 14
12 Chmielewska Natalia 2 13
13 Czemierowska Julia 2 12
13 Pietrzycka Wiktoria 2 12
14 Nikoniuk Katarzyna 2 10
1 Łodyga Paulina 3 28 25
2 Kowaluk Anna 3 27 18
3 Stefaniuk Ina 3 25 15
4 Jaroszuk Norbert 3 23 12
4 Michalczuk Liliana 3 23 12
5 Reluga Jakub 3 22 10
6 Łyczewska Edyta 3 20 8
7 Iwańczuk Olga 3 19 6
7 Michaluk Amelia 3 19 6
7 Ulaniuk Julia 3 19 6
7 Wysokiński Adrian 3 19 6
8 Celińska Anna 3 18 4
8 Frąckiewicz Giulia 3 18 4
8 Kowalewicz Eryk 3 18 4
8 Kowaluk Dominika 3 18 4
8 Mackiewicz Jakub 3 18 4
8 Redutko Magdalena 3 18 4
9 Kowaluk Gabriela 3 17 2
10 Czeczelewska Zuzanna 3 16 1
10 Drobek Ola 3 16 1
10 Kadłubowski Jakub 3 16 1
10 Pietruszka Julia 3 16 1
10 Radecka Paulina 3 16 1
10 Ziarek Karol 3 16 1
11 Gwarecka Weronika 3 15
11 Ludwiszewska Irmina 3 15
11 Sterniczuk Dawid 3 15
12 Kłos Mateusz 3 14
12 Litwiniuk Anna 3 14
13 Malinowska Natalia 3 13
13 Sawczuk Julia 3 13
14 Buch Ewa 3 11
15 Kalużna Ewelina 3 10
1 Mitera Mateusz 7 21 25
1 Romaniuk Joanna 7 21 25
2 Frończuk Nina 7 20 18
3 Krawczak Gabriela 7 19 15
4 Czebreszuk Patrycja 7 18 12
4 Jaszczuk Teresa 7 18 12
4 Maksymowicz Daria 7 18 12
4 Rosa Szymon 7 18 12
4 Zieniuk Karolina 7 18 12
5 Fedoruk Marcin 7 17 10
5 Trawicka Julia 7 17 10
6 Chmiel Aleksandra 7 16 8
7 Kowalska Anna 7 15 6
7 Mich Maria 7 15 6
8 Kapszukiewicz Klara 7 14 4
8 Wójcik Krzysztof 7 14 4
9 Lempaszek Oliwia 7 13 2
10 Czarnocki Mateusz 7 11 1
10 Dokudowiec Oliwia 7 11 1
10 Pietrzycka Wiktoria 7 11 1
10 Sierniawska Julia 7 11 1
11 Berlińska Dominika 7 10
11 Kulicka Dominika 7 10
11 Lewkowicz Kinga 7 10
11 Szpakowski Mateusz 7 10
11 Warmijak Maja 7 10
12 Gryczka Natalia 7 7

 

PO TRZECH ETAPACH

miejsce Nazwisko i imię ucznia Klasa Punkty ligowe po dwóch etapach III ETAP PO TRZECH ETAPACH
1 Pawluk Julia 2 43 25 68
2 Łukasiewicz Mateusz 2 40 8 48
3 Miraszewski Mateusz 2 22 15 37
4 Winiarek Mateusz 2 16 18 34
5 Kowaluk Alicja 2 21 8 29
6 Hryciuk Aleksandra 2 20 8 28
7 Kulawiec Dominik 2 18 8 26
8 Fiedosiuk Zuzanna 2 12 10 22
8 Sawczuk Patrycja 2 20 2 22
9 Kosińska Gabrysia 2 18 18
10 Filipiuk Milena 2 16 16
10 Kaliszewska Agata 2 4 12 16
11 Chwedoruk Ewa 2 14 1 15
12 Czemierowski Jakub 2 6 8 14
12 Kulicki Jakub 2 10 4 14
13 Bańkowska Anna 2 8 4 12
14 Olszewska Kinga 2 8 8
15 Różanowska Wiktoria 2 4 2 6
15 Zajączkowska Alicja 2 0 6 6
16 Kiryluk Natalia 2 5 5
17 Chmielewska Natalia 2 4 4
17 Pietrzycka Wiktoria 2 4 4
17 Popławska Lena 2 4 4
17 Robak Natalia 2 3 1 4
18 Niestoruk Natalia 2 2 2
18 Sikorski Kacper 2 2 2
18 Szleszyńska Zuzanna 2 0 2 2
19 Klimczak Dominik 2 1 1
19 Polińska Weronika 2 1 1
1 Łodyga Paulina 3 40 25 65
2 Stefaniuk Ina 3 40 15 55
3 Jaroszuk Norbert 3 40 12 52
4 Kowaluk Anna 3 33 18 51
5 Michalczuk Liliana 3 33 12 45
6 Kowaluk Dominika 3 33 4 37
7 Ulaniuk Julia 3 23 6 29
7 Wysokiński Adrian 3 23 6 29
8 Radecka Paulina 3 27 1 28
9 Michaluk Amelia 3 21 6 27
10 Łyczewska Edyta 3 18 8 26
10 Reluga Jakub 3 16 10 26
11 Głowacki Przemysław 3 25 25
12 Mackiewicz Jakub 3 19 4 23
13 Celińska Anna 3 18 4 22
13 Kowalewicz Eryk 3 18 4 22
14 Frąckiewicz Giulia 3 16 4 20
14 Litwiniuk Anna 3 20 20
15 Drobek Ola 3 16 1 17
16 Dudek Szymon 3 16 16
17 Iwańczuk Olga 3 8 6 14
17 Selerska Amelia 3 14 14
18 Wawrzyniewicz Julia 3 13 13
18 Ziarek Karol 3 12 1 13
19 Łaskawiec Julia 3 10 10
19 Spychel Karolina 3 10 10
20 Pietruszka Julia 3 8 1 9
20 Sawczuk Julia 3 9 9
21 Kalużna Ewelina 3 8 8
21 Kłos Mateusz 3 8 8
22 Gnatowicz Karolina 3 6 6
23 Jurga Wiktoria 3 5 5
23 Kadłubowski Jakub 3 4 1 5
24 Gwarecka Weronika 3 4 4
24 Kowaluk Gabriela 3 2 2 4
24 Redutko Magdalena 3 0 4 4
24 Sterniczuk Dawid 3 4 4
25 Buch Ewa 3 3 3
26 Stefaniuk Karolina 3 2 2
27 Czeczelewska Zuzanna 3 6 1 1
27 Samociuk Kacper 3 1 1
27 Semeniuk Aleksandra 3 1 1
1 Mitera Mateusz 7 31 25 56
2 Szpakowski Mateusz 7 50 50
3 Zieniuk Karolina 7 33 12 45
4 Fedoruk Marcin 7 25 10 35
5 Kowalska Anna 7 25 6 31
6 Krawczak Gabriela 7 15 15 30
6 Rosa Szymon 7 18 12 30
7 Maksymowicz Daria 7 16 12 28
8 Jaszczuk Teresa 7 15 12 27
9 Biegajło Karolina 7 25 25
9 Rodź Jan 7 25 25
10 Wójcik Krzysztof 7 20 4 24
11 Romaniuk Joanna 7 2 21 23
12 Czebreszuk Patrycja 7 22 22
12 Frończuk Nina 7 4 18 22
12 Trawicka Julia 7 12 10 22
13 Chmiel Aleksandra 7 21 21
14 Lempaszek Oliwia 7 18 2 20
15 Gryczka Natalia 7 18 18
16 Mich Maria 7 10 6 16
17 Szydłowski Łukasz 7 13 13
18 Berlińska Dominika 7 12 12
18 Kapszukiewicz Klara 7 8 4 12
18 Kosieradzka Barbara 7 12 12
19 Pietrzycka Wiktoria 7 8 1 9
19 Sierniawska Julia 7 8 1 9
20 Borysiuk Aleksandra 7 8 8
20 Chmiel Julia 7 0 8 8
20 Garbatowska Natalia 7 8 8
21 Czarnocki Mateusz 7 6 1 7
22 Jaroszkiewicz Piotr 7 6 6
22 Lubina Dagmara 7 6 6
23 Huk Wiktoria 7 4 4
24 Ciejpa-Klimaszewska Ewa 7 2 2
24 Kulicka Dominika 7 2 2
24 Telaczyńska Dominika 7 2 2
25 Dokudowiec Oliwia 7 0 1 1
25 Klekot Wiktoria 7 1 1
25 Lewkowicz Kinga 7 1 1
25 Markowska Weronika 7 1 1
25 Uss Weronika 7 1 1