Liga Matematyczno – Fizyczna wyniki II etapu

UWAGA UCZNIOWIE KLAS VII

 ZADANIA DLA KLAS VII

BĘDĄ PISANE W PROSTSZEJ WERSJI 

ZAKRES MATERIAŁU NA POSZCZEGÓLNE ETAPY I PIERWSZA STRONA POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN.

 

WYNIKI LIGI MATEMATYCZNO-FIZYCZNEJ

 2017/2018

II ETAP

 

KLASA VII

Miejsce Nazwisko i imię ucznia KOD Klasa Szkoła Podstawowa Tabliczka mnożenia (Max 5p) Matematyka  (Max 15p) Fizyka

 

(Max 10p)

Suma

 

(Max 30p)

Punkty do ligi
1 Maciej Stola 792 7b Nr 9 1 14 10 25 25
1 Krzysztof Onyszczyk 791 7b Nr 9 5 13 7 25 25
1 Mateusz Korniluk 794 7b Nr 9 5 13 7 25 25
2 Maria Mich 741 7 a Nr 4 5 12 7 24 18
3 Dawid Męczyński 780 7 Społeczna 5 8 8 21 15
3 Patrycja Czebreszuk 703 7A Katolicka 5 9 7 21 15
4 Piotr Dębek 796 7b Nr 9 0 12 6 18 12
4 Mikołaj Płuciś 730 7 Nr 3 5 8 5 18 12
5 Jakub Krawczyk 720 7c Nr 2 5 7 5 17 10
6 Maria Kraciuk 700 7A Katolicka 0 8 5 13 8
6 Karolina Biegajło 708 7B Katolicka 5 5 3 13 8
7 Bartosz Bahonko 733 7 d Nr 3 1 6 5 12 6
8 Natalia Konasiuk 702 7A Katolicka 5 4 2 11 4
9 Maciej Migasiuk 753 7 Nr 5 1 4 4 9 2
10 Mikołaj Paczóski 701 7A Katolicka 3 0 5 8 1
10 Teresa Jaszczuk 704 7A Katolicka 0 2 6 8 1
11 Marceli Najdychor 709 7B Katolicka 1 1 5 7
12 Maria Majczyna 710 7 Nr 1 1 4 1 6

 

KLASA II

Miejsce Nazwisko i imię  ucznia KOD Klasa Publiczne Gimnazjum Tabliczka mnożenia (Max 5p) Matematyka  (Max 15p) Fizyka

 

(Max 10p)

Suma

 

(Max 30p)

Punkty do ligi
1 Mateusz Winiarek 201 2A Katolickie 5 14 10 29 25
2 Błażej Bielawski 2Z4 2b Zalesie 5 9 9 23 18
3 Bartłomiej Sienkiewicz 241 2 Nr 4 5 8 9 22 15
4 Paweł Wyrodek 261 2a Nr 6 5 7 6 18 12
5 Miłosz Morozow 203 2A Katolickie 0 7 10 17 10
5 Michał Piwoński 245 2 Nr 4 5 10 2 17 10
6 Jakub Kulicki 2214 2c Nr 2 1 5 10 16 8
7 Beata Koszołko 2C1 2 Cicibór Duży 5 5 5 15 6
8 Kacper Sikorski 243 2 Nr 4 5 8 1 14 4
9 Marta Chrząszcz 232 2 PG Nr 3 5 7 1 13 2
10 Mateusz Samociuk 263 2b Nr 6 5 3 4 12 1
10 Weronika Mrozik 264 2b Nr 6 5 3 4 12 1
11 Milena Filipiuk 246 2 Nr 4 5 3 3 11
12 Julia Dudek 242 2 Nr 4 3 5 2 10
12 Kulawiec Dominik 221 2B Nr 2 0 6 4 10
12 Maria Makarewicz 207 2B Katolickie 5 2 3 10
12 Karol Fronczuk 262 2b Nr 6 3 7 0 10
13 Andrzejewska Natalia 220 2B Nr 2 1 6 1 8
14 Aleksandra Iwańczuk 2Z2 2 b Zalesie 2 5 0 7
14 Jakub Czemierowski 206 2B Katolickie 3 1 3 7
15 Jakub Dziem 231 2 PG Nr 3 2 3 1 6
15 Mateusz Miraszewski 200 2A Katolickie 0 0 6 6
15 Martyna Gryciuk 2Z3 2 b Zalesie 1 1 4 6
16 Ewa Sebastjaniuk 2Z1 2 a Zalesie 5 0 0 5
16 Daria Biadun 272 2a Międzyrzec Podlaski 1 3 1 5
17 Zajączkowska Alicja 225 2B Nr 2 1 0 3 4

 

KLASA III

Miejsce Nazwisko i imię  ucznia KOD Klasa Publiczne Gimnazjum Tabliczka mnożenia (Max 5p) Matematyka  (Max 15p) Fizyka

 

(Max 10p)

Suma

 

(Max 30p)

Punkty do ligi
1 Edyta Łyczewska 3K2 3 Konstantynów 5 15 10 30 25
1 Karol Ziarek 3M4 3 Misie 5 15 10 30 25
1 Eryk Kowalewicz 300 3A Katolickie 5 15 10 30 25
1 Jan Lewczuk 301 3A Katolickie 5 15 10 30 25
2 Honorata Hołowieniec 3S1 3 Sosnówka 5 13 10 28 18
2 Mateusz Kasprowicz 302 3A Katolickie 5 14 9 28 18
3 Szymon Dębowski 307 3B Katolickie 5 13 9 27 15
3 Przemysław Głowacki 334 3 Nr 3 5 15 7 27 15
4 Oliwia Remiszewska 362 3b Nr 6 5 14 7 27 12
4 Gabriela Rogacin 343 3 Nr 4 5 14 8 27 12
4 Szymon Dudek 3412 3 Nr 4 5 11 10 26 12
5 Anna Celińska 3K1 3 Konstantynów 5 13 7 25 10
5 Julia Biegajło 365 3d Nr 6 5 15 5 25 10
6 Agnieszka Rudzka 330 3 Nr 3 5 15 4 24 8
7 Maciej Żukowski 348 3 Nr 4 5 13 5 23 6
8 Małgorzata Kulicka 332 3 Nr 3 5 10 7 22 4
9 Giulia Frąckiewicz 3M2 3 Misie 5 9 6 20 2
9 Julia Dąbrowska 331 3 Nr 3 3 10 7 20 2
10 Jakub Ostaszewski 364 3d Nr 6 5 7 7 19 1
11 Patrycja Kuźmiuk 3S3 3 Sosnówka 5 11 0 16
11 Michał Chomiński 333 3 Nr 3 5 5 6 16
12 Michał Czerwiński 3410 3 Nr 4 3 7 5 15
12 Martyna Siennicka 366 3d Nr 6 1 10 4 15
12 Jacek Jacewicz 3414 3 Nr 4 2 11 2 15
12 Maciej Byszuk 346 3 Nr 4 5 5 5 15
13 Martyna Pawlik 3S2 3 Sosnówka 5 8 1 14
13 Jakub Jowik 3M3 3 Misie 3 7 4 14
13 Stella Łukaszuk 361 3a Nr 6 2 7 5 14
14 Wiktoria Cuch 363 3c Nr 6 4 6 3 13
15 Amelia Michaluk 3C2 3 Cicibór Duży 2 8 2 12
16 Bartłomiej Kurowski 341 3 Nr 4 5 2 4 11
17 Wiktoria Chmielewska 3C6 3 Cicibór Duży 3 5 2 10
17 Bartosz Kusznieruk 342 3 Nr 4 1 4 5 10
17 Gabriela Pomorska 360 3a Nr 6 4 6 0 10
17 Kalużna Ewelina 323 3A Nr 2 2 8 0 10
18 Żaneta Dowhun 3C7 3 Cicibór Duży 5 4 0 9
19 Parchomiuk Daria 325 3A Nr 2 3 5 0 8
20 Hubert Popławski 3413 3 Nr 4 2 4 1 7
20 Paweł Mielnik 3411 3 Nr 4 1 4 2 7
21 Gembski Szymon 3218 3C Nr 2 1 3 1 5
22 Bandzerewicz Julia 321 3A Nr 2 3 1 0 4
23 Mateusz Kłos 303 3A Katolickie 0 2 1 3
24 Gwarecka Weronika 322 3A Nr 2 1 0 0 1
24 Malinowska Natalia 324 3A Nr 2 1 0 0 1
24 Tarkowska Wiktoria 326 3A Nr 2 1 0 0 1

 

 

 

WYNIKI LIGI MATEMATYCZNO-FIZYCZNEJ

 2017/2018

PO DWÓCH ETAPACH

 

KLASA VII

Miejsce Nazwisko i imię ucznia KOD Klasa Szkoła Podstawowa I etap II etap Razem  
1 Maciej Stola 792 7b Nr 9 25 25 50
2 Krzysztof Onyszczyk 791 7b Nr 9 18 25 43
3 Mateusz Korniluk 794 7b Nr 9 15 25 40
4 Maria Mich 741 7 a Nr 4 10 18 28
5 Dawid Męczyński 780 7 Społeczna 12 15 27
6 Patrycja Czebreszuk 703 7a Katolicka 6 15 21
7 Piotr Jaroszkiewicz 742 7 a Nr 4 6 12 18
8 Maria Kraciuk 700 7a Katolicka 6 8 14
8 Karolina Biegajło 708 7b Katolicka 6 8 14
8 Jakub Krawczyk 720 7c Nr 2 4 10 14
9 Mikołaj Płuciś 730 7 Nr 3 12 12
10 Aleksander Karwowski 771 7a Międzyrzec Podlaski 8 8
11 Bartosz Bahonko 733 7 d Nr 3 1 6 7
12 Piotr Dębek 796 7b Nr 9 6 6
13 Natalia Konasiuk 702 7a Katolicka 1 4 5
14 Maria Majczyna 710 7 Nr 1 4 4
15 Paulina Iwaniuk 765 7 Nr 6 2 2
15 Magdalena Panek 7913 7c Nr 9 2 2
15 Mateusz Halecki 7914 7c Nr 9 2 2
15 Maciej Migasiuk 753 7 Nr 5 2 2
16 Mikołaj Paczóski 701 7a Katolicka 1 1
16 Teresa Jaszczuk 704 7a Katolicka 1 1

 

KLASA II

Miejsce Nazwisko i imię  ucznia KOD Klasa Publiczne Gimnazjum I etap II etap Razem    
1 Mateusz Winiarek 201 2a Katolickie 25 25 50
2 Damian Łozak 266 2e Nr 6 25 18 43
3 Paweł Wyrodek 261 2a Nr 6 18 12 30
3 Błażej Bielawski 2Z4 2b Zalesie 12 18 30
4 Bartłomiej Sienkiewicz 241 2 Nr 4 6 15 21
5 Miłosz Morozow 203 2a Katolickie 10 10 20
6 Julia Dudek 242 2 Nr 4 15 15
7 Kacper Sikorski 243 2 Nr 4 10 4 14
8 Mateusz Samociuk 263 2b Nr 6 12 1 13
9 Jakub Kulicki 2214 2c Nr 2 4 8 12
9 Michał Piwoński 245 2 Nr 4 2 10 12
10 Marta Chrząszcz 232 2 Nr 3 8 2 10
11 Beata Koszołko 2C1 2 Cicibór Duży 6 6
12 Weronika Mrozik 264 2b Nr 6 1 1 2

 

 

 

 

KLASA III

Miejsce Nazwisko i imię  ucznia KOD Klasa Publiczne Gimnazjum I etap II etap Razem  
1 Eryk Kowalewicz 300 3a Katolickie 18 25 43
2 Szymon Dębowski 307 3b Katolickie 25 15 40
2 Karol Ziarek 3M4 3 Misie 15 25 40
3 Edyta Łyczewska 3K2 3 Konstantynów 12 25 37
4 Przemysław Głowacki 334 3 Nr 3 18 15 33
5 Honorata Hołowieniec 3S1 3 Sosnówka 12 18 30
5 Mateusz Kasprowicz 302 3a Katolickie 12 18 30
6 Jan Lewczuk 301 3a Katolickie 4 25 29
7 Oliwia Remiszewska 362 3b Nr 6 15 12 27
8 Gabriela Rogacin 343 3 Nr 4 10 15 25
9 Anna Celińska 3K1 3 Konstantynów 10 10 20
9 Szymon Dudek 3412 3 Nr 4 8 12 20
10 Giulia Frąckiewicz 3M2 3 Misie 8 2 10
10 Julia Biegajło 365 3d Nr 6 10 10
10 Maciej Żukowski 348 3 Nr 4 4 6 10
10 Agnieszka Rudzka 330 3 Nr 3 2 8 10
11 Jakub Ostaszewski 364 3d Nr 6 8 1 9
12 Natalia Kowalska   305 3a Katolickie 6 6
13 Martyna Pawlik 3S2 3 Sosnówka 4 4
13 Małgorzata Kulicka 332 3 Nr 3 4 4
14 Julia Dąbrowska 331 3 Nr 3 1 2 3
15 Amelia Michaluk 3C2 3 Cicibór Duży 2 2