Liga Biologiczno – Chemiczna wyniki II etap

II Etap

Lp Nazwisko i imię ucznia Klasa / KOD Punkty za 2 etap Punkty ligowe za 2 etap
1 Bańkowska Anna 2 12 0
2 Chmielewska Natalia 2 13 0
3 Chwedoruk Ewa 2 19 4
4 Czemierowska Julia 2 11 0
5 Czemierowski Jakub 2 19 4
6 Fiedosiuk Zuzanna 2 19 4
7 Filipiuk Milena 2 22 10
8 Golian Wiktoria 2 11 0
9 Hryciuk Aleksandra 2 18 2
10 Iwaniuk Karolina 2 7 0
11 Kaliszewska Agata 2 14 0
12 Kiryluk Natalia 2 17 1
13 Klimczak Dominik 2 12 0
14 Kosińska Gabrysia 2 20 6
15 Kowaluk Alicja 2 20 6
16 Kulawiec Dominik 2 16 0
17 Kulicki Jakub 2 19 4
18 Lisiecka Aneta 2
19 Łukasiewicz Mateusz 2 25 15
20 Makaruk Aleksandra 2
21 Martyniuk Paulina 2
22 Miraszewski Mateusz 2 24 12
23 Niestoruk Natalia 2 11 0
24 Nikoniuk Katarzyna 2 8 0
25 Olszewska Kinga 2 10 0
26 Pawluk Julia 2 28 25
27 Pietrzycka Wiktoria 2 9 0
28 Polińska Weronika 2 14 0
29 Popławska Lena 2
30 Robak Natalia 2 17 1
31 Różanowska Wiktoria 2 12 0
32 Sawczuk Patrycja 2 21 8
33 Sikorski Kacper 2 15 0
34 Szleszyńska Zuzanna 2 14 0
35 Winiarek Mateusz 2 21 8
36 Woskowik Sara 2 13 0
37 Zajączkowska Alicja 2 11 0
38 Abramczuk Julia 3
39 Binek Julia 3
40 Błądek Maksymilian 3
41 Buch Ewa 3 16 1
42 Celińska Anna 3 21 8
43 Cuch Wiktoria 3
44 Czeczelewska Zuzanna 3 18 4
45 Czyż Iza 3 12 0
46 Drobek Ola 3 20 6
47 Dudek Szymon 3 22 10
48 Fijoł Patrycja 3
49 Frąckiewicz Giulia 3 21 8
50 Głowacki Przemysław 3 24 15
51 Gnatowicz Karolina 3 17 2
52 Grudziński Marcel 3
53 Gwarecka Weronika 3 18 4
54 Hałabuda Julia 3
55 Iwańczuk Olga 3 20 6
56 Jaroszuk Norbert 3 27 25
57 Jurga Wiktoria 3 16 1
58 Kadłubowski Jakub 3 18 4
59 Kalużna Ewelina 3 8 0
60 Kijora Agnieszka 3
61 Kłos Mateusz 3 9 0
62 Kowalewicz Eryk 3 23 12
63 Kowaluk Anna 3 26 18
64 Kowaluk Dominika 3 24 15
65 Kowaluk Gabriela 3 16 1
66 Litwiniuk Anna 3 22 10
67 Ludwiszewska Irmina 3
68 Łaskawiec Julia 3
69 Łodyga Paulina 3 24 15
70 Łyczewska Edyta 3 20 6
71 Mackiewicz Jakub 3 18 4
72 Malinowska Natalia 3 8 0
73 Michalczuk Liliana 3 24 15
74 Michaluk Amelia 3 20 6
75 Ozioro Alicja 3
76 Pietruszka Julia 3 21 8
77 Pietrykowska Wiktoria 3
78 Popławska Natalia 3
79 Pyrek Dominika 3
80 Radecka Paulina 3 24 15
81 Redutko Magdalena 3 14 0
82 Reluga Jakub 3 18 4
83 Samociuk Kacper 3 15 1
84 Sawczuk Julia 3 15 1
85 Sawicka Jagoda 3
86 Selerska Amelia 3 17 2
87 Semeniuk Aleksandra 3 12 0
88 Spychel Karolina 3 22 10
89 Stefaniuk Ina 3 27 25
90 Stefaniuk Karolina 3 13 0
91 Sterniczuk Dawid 3 17 2
92 Syliwoniuk Aleksandra 3
93 Ślifirczyk Piotr 3
94 Tarkowska Wiktoria 3 13 0
95 Trzybiński Marcin 3
96 Ulaniuk Julia 3 21 8
97 Wawrzyniewicz Julia 3 16 1
98 Wysokiński Adrian 3 24 15
99 Ziarek Karol 3 21 8
100 Żukowski Maciej 3
101 Bajkowski Patryk 7
102 Berlińska Dominika 7 9 0
103 Biegajło Karolina 7 10 0
104 Błażejuk Mariusz 7
105 Bogusz Aleksandra 7
106 Bojzan Jakub 7
107 Borysiuk Alan 7
108 Borysiuk Aleksandra 7
109 Chmiel Aleksandra 7 15 6
110 Chmiel Julia 7
111 Ciejpa-Klimaszewska Ewa 7 10 0
112 Czarnocki Mateusz 7 9 0
113 Czebreszuk Patrycja 7 14 4
114 Dokudowiec Oliwia 7
115 Fedoruk Marcin 7 11 0
116 Fronczak Szymon 7
117 Frończuk Nina 7
118 Garbatowska Natalia 7
119 Gryczka Natalia 7 25 18
120 Hodun Filip 7
121 Huk Wiktoria 7 7 0
122 Jaroszkiewicz Piotr 7
123 Jaszczuk Teresa 7 6 0
124 Kalicki Damian 7
125 Kapszukiewicz Klara 7 7 0
126 Klekot Wiktoria 7 11 0
127 Konarska Anna 7
128 Korniluk Natalia 7
129 Kosieradzka Barbara 7 13 2
130 Kowalska Anna 7 17 10
131 Krawczak Gabriela 7 11 0
132 Krzyżanowski Jakub 7
133 Kulicka Dominika 7 13 2
134 Kuzaka Julia 7 9 0
135 Laszuk Bartłomiej 7
136 Lempaszek Oliwia 7 11 0
137 Lewkowicz Kinga 7 6 0
138 Lipiński Jakub 7
139 Lubina Dagmara 7
140 Maksymowicz Daria 7 16 8
141 Markowska Weronika 7
142 Mich Maria 7 8
143 Mitera Mateusz 7 15 6
144 Oniszczuk Bartłomiej 7
145 Orlik Zofia 7
146 Pawłowska Aleksandra 7
147 Pietraszuk Oskar 7
148 Pietrzycka Wiktoria 7 14 4
149 Rodź Jan 7
150 Romaniuk Joanna 7 10 0
151 Rosa Szymon 7 15 6
152 Sierniawska Julia 7 11 0
153 Szczotka Roksana 7
154 Szpakowski Mateusz 7 27 25
155 Szydłowski Łukasz 7 12 1
156 Świrszcz Nikola 7
157 Telaczyńska Dominika 7 12 1
158 Tomaszewski Michał 7
159 Trawicka Julia 7 13 2
160 Uss Weronika 7
161 Wachowiec Karolina 7 8 0
162 Wais Anna 7
163 Warmijak Maja 7
164 Winiarek Mateusz 7
165 Wójcik Krzysztof 7 18 12
166 Zając Karolina 7 9 0
167 Zienik Karolina 7 21 15

Po II etapie

 

Lp Nazwisko i imię ucznia Klasa / KOD Punkty ligowe razem
1 Bańkowska Anna 2 8
2 Chmielewska Natalia 2 4
3 Chwedoruk Ewa 2 14
4 Czemierowska Julia 2 0
5 Czemierowski Jakub 2 6
6 Fiedosiuk Zuzanna 2 12
7 Filipiuk Milena 2 16
8 Golian Wiktoria 2 0
9 Hryciuk Aleksandra 2 20
10 Iwaniuk Karolina 2 0
11 Kaliszewska Agata 2 4
12 Kiryluk Natalia 2 5
13 Klimczak Dominik 2 1
14 Kosińska Gabrysia 2 18
15 Kowaluk Alicja 2 21
16 Kulawiec Dominik 2 18
17 Kulicki Jakub 2 10
18 Lisiecka Aneta 2 0
19 Łukasiewicz Mateusz 2 40
20 Makaruk Aleksandra 2 0
21 Martyniuk Paulina 2 0
22 Miraszewski Mateusz 2 22
23 Niestoruk Natalia 2 2
24 Nikoniuk Katarzyna 2 0
25 Olszewska Kinga 2 8
26 Pawluk Julia 2 43
27 Pietrzycka Wiktoria 2 4
28 Polińska Weronika 2 1
29 Popławska Lena 2 4
30 Robak Natalia 2 3
31 Różanowska Wiktoria 2 4
32 Sawczuk Patrycja 2 20
33 Sikorski Kacper 2 2
34 Szleszyńska Zuzanna 2 0
35 Winiarek Mateusz 2 16
36 Woskowik Sara 2 0
37 Zajączkowska Alicja 2 0
38 Abramczuk Julia 3 0
39 Binek Julia 3 0
40 Błądek Maksymilian 3 0
41 Buch Ewa 3 3
42 Celińska Anna 3 18
43 Cuch Wiktoria 3 0
44 Czeczelewska Zuzanna 3 6
45 Czyż Iza 3 0
46 Drobek Ola 3 16
47 Dudek Szymon 3 16
48 Fijoł Patrycja 3 0
49 Frąckiewicz Giulia 3 16
50 Głowacki Przemysław 3 25
51 Gnatowicz Karolina 3 6
52 Grudziński Marcel 3 0
53 Gwarecka Weronika 3 4
54 Hałabuda Julia 3 0
55 Iwańczuk Olga 3 8
56 Jaroszuk Norbert 3 40
57 Jurga Wiktoria 3 5
58 Kadłubowski Jakub 3 4
59 Kalużna Ewelina 3 8
60 Kijora Agnieszka 3 0
61 Kłos Mateusz 3 8
62 Kowalewicz Eryk 3 18
63 Kowaluk Anna 3 33
64 Kowaluk Dominika 3 33
65 Kowaluk Gabriela 3 2
66 Litwiniuk Anna 3 20
67 Ludwiszewska Irmina 3 0
68 Łaskawiec Julia 3 10
69 Łodyga Paulina 3 40
70 Łyczewska Edyta 3 18
71 Mackiewicz Jakub 3 19
72 Malinowska Natalia 3 0
73 Michalczuk Liliana 3 33
74 Michaluk Amelia 3 21
75 Ozioro Alicja 3 0
76 Pietruszka Julia 3 8
77 Pietrykowska Wiktoria 3 0
78 Popławska Natalia 3 0
79 Pyrek Dominika 3 0
80 Radecka Paulina 3 27
81 Redutko Magdalena 3 0
82 Reluga Jakub 3 16
83 Samociuk Kacper 3 1
84 Sawczuk Julia 3 9
85 Sawicka Jagoda 3 0
86 Selerska Amelia 3 14
87 Semeniuk Aleksandra 3 1
88 Spychel Karolina 3 10
89 Stefaniuk Ina 3 40
90 Stefaniuk Karolina 3 2
91 Sterniczuk Dawid 3 4
92 Syliwoniuk Aleksandra 3 0
93 Ślifirczyk Piotr 3 0
94 Tarkowska Wiktoria 3 0
95 Trzybiński Marcin 3 0
96 Ulaniuk Julia 3 23
97 Wawrzyniewicz Julia 3 13
98 Wysokiński Adrian 3 23
99 Ziarek Karol 3 12
100 Żukowski Maciej 3 0
101 Bajkowski Patryk 7 0
102 Berlińska Dominika 7 12
103 Biegajło Karolina 7 25
104 Błażejuk Mariusz 7 0
105 Bogusz Aleksandra 7 0
106 Bojzan Jakub 7 0
107 Borysiuk Alan 7 0
108 Borysiuk Aleksandra 7 8
109 Chmiel Aleksandra 7 21
110 Chmiel Julia 7 0
111 Ciejpa-Klimaszewska Ewa 7 2
112 Czarnocki Mateusz 7 6
113 Czebreszuk Patrycja 7 22
114 Dokudowiec Oliwia 7 0
115 Fedoruk Marcin 7 25
116 Fronczak Szymon 7 0
117 Frończuk Nina 7 4
118 Garbatowska Natalia 7 8
119 Gryczka Natalia 7 18
120 Hodun Filip 7 0
121 Huk Wiktoria 7 4
122 Jaroszkiewicz Piotr 7 6
123 Jaszczuk Teresa 7 15
124 Kalicki Damian 7 0
125 Kapszukiewicz Klara 7 8
126 Klekot Wiktoria 7 1
127 Konarska Anna 7 0
128 Korniluk Natalia 7 0
129 Kosieradzka Barbara 7 12
130 Kowalska Anna 7 25
131 Krawczak Gabriela 7 15
132 Krzyżanowski Jakub 7 0
133 Kulicka Dominika 7 2
134 Kuzaka Julia 7 0
135 Laszuk Bartłomiej 7 0
136 Lempaszek Oliwia 7 18
137 Lewkowicz Kinga 7 1
138 Lipiński Jakub 7 0
139 Lubina Dagmara 7 6
140 Maksymowicz Daria 7 16
141 Markowska Weronika 7 1
142 Mich Maria 7 10
143 Mitera Mateusz 7 31
144 Oniszczuk Bartłomiej 7 0
145 Orlik Zofia 7 0
146 Pawłowska Aleksandra 7 0
147 Pietraszuk Oskar 7 0
148 Pietrzycka Wiktoria 7 8
149 Rodź Jan 7 25
150 Romaniuk Joanna 7 2
151 Rosa Szymon 7 18
152 Sierniawska Julia 7 8
153 Szczotka Roksana 7 0
154 Szpakowski Mateusz 7 50
155 Szydłowski Łukasz 7 13
156 Świrszcz Nikola 7 0
157 Telaczyńska Dominika 7 2
158 Tomaszewski Michał 7 0
159 Trawicka Julia 7 12
160 Uss Weronika 7 1
161 Wachowiec Karolina 7 0
162 Wais Anna 7 0
163 Warmijak Maja 7 0
164 Winiarek Mateusz 7 0
165 Wójcik Krzysztof 7 20
166 Zając Karolina 7 0
167 Zieniuk Karolina 7 33