Gala wręczania nagród

21 czerwca odbyła się Gala wręczenia nagród w Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym „Klasa ze snów”. Wydarzenie miało miejsce w gmachu Biblioteki Narodowej w Warszawie. Uczniowie naszej szkoły przygotowali film „Bohater mojej ulubionej lektury na lekcji w nowoczesnej klasie ze snów” i zajęli II miejsce w głosowaniu publiczności. Nagrodą, jaką otrzymała nasza szkoła były cztery roboty Jimu do nauki podstaw programowania oraz półroczna prenumerata czasopisma TIK w edukacji.

Konkurs miała na celu popularyzowanie świadomego i praktycznego wykorzystania najnowszych technologii w procesie uczenia się i nauczania oraz rozbudzenie pasji czytania i świadomości czytelniczej wśród dzieci i młodzieży.

Projekt realizowali uczniowie klasy I A:

Weronika Szpura, Magdalena Trzeciak, Olga Urbanowicz, Kacper Szulak, Ada Pykacz, Julia Morawska,
Dominika Trubaj, Diana Sidorczuk, Karolina Szewczuk, Katarzyna Poleszczuk, Paweł Waćkowski.

Opiekun: Magdalena Nowosielska

Patron honorowy

Strona konkursu: www.klasazesnow.pl