Przygotowania do VII CHARYTATYWNEGO KONCERTU KOLĘD

Uczniowie naszej szkoły już od jakiegoś czasu przygotowują się do VII CHARYTATYWNEGO KONCERTU KOLĘD. Oprócz muzycznej części przygotowane zostały również bombki, które zostaną sprzedane podczas VII Charytatywnego Koncertu Kolęd.  Koncert odbędzie się w naszej szkole 12 stycznia 2019 r. W malowaniu wziął udział pan Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Białej Podlaskiej, dyrekcja naszej szkoły, nauczyciele i uczniowie. Wśród uczniów prym wiodła klasa I D. Nie da się ukryć, że malowanie bombek było także okazją do niezłej zabawy! Animatorkami całej akcji (koncertu i malowania bombek) są: pani Magdalena Nowosielska i pani Anna Wojtiuk. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Zdjęcia wykonali uczniowie klasy I D: Łucja Mróz, Sara Urban, Bartek Panasiuk, Oliwia Pietrzycka.

 

Linki

Ligi przedmiotowe

Warto zobaczyć:

Sponsor IVLO