PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO

29 listopada w naszej szkole miało miejsce Podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2017/2018. Organizatorem imprezy był Bialski Szkolny Związek Sportowy. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili i nagrody wręczali: pan Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Białej Podlaska oraz pan Bogusław Broniewicz, Przewodniczący Rady Miasta. Nagrody wręczano w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów (byłych) i szkół średnich. Nasza szkoła przełamała wieloletnią dominacje I LO im. J. I. Kraszewskiego i po raz pierwszy w swej historii zdobyła I miejsce w rywalizacji szkół średnich. Trzecie miejsce zajęło II LO im. E. Plater. Wręczono także nagrody dla wyróżniających się trenerów za sukcesy na szczeblu wojewódzkim. . Z naszej szkoły otrzymali je: pani profesor Andrzej Chwedoruk, pani profesor Anna Myć i pani profesor Aneta Pszczoła – Dołązka Za sprawną organizację imprezy w naszej szkole odpowiadał pan profesor Rafał Wlizło. Uroczystość uświetniły występy artystyczne i sportowe. 

Zdjęcia Patrycja Jędrzejewska

 

Linki

Ligi przedmiotowe

Warto zobaczyć:

Sponsor IVLO