Warsztatach dotyczące predyspozycji społeczno-zawodowych

W środę 23 maja w naszej szkole odbyły się zajęcia przeprowadzone przez panie psycholog z Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Wszyscy uczniowie klas drugich naszego liceum wzięli udział w warsztatach dotyczących predyspozycji społeczno-zawodowych oraz świadomego wyboru swojej dalszej drogi edukacji,czyli studiów. Uczniowie mieli możliwość dowiedzenia się jak wykorzystać swoje predyspozycje przy wyborze odpowiedniego kierunku studiów oraz w jaki sposób łączyć je ze sobą,aby zdobyć większą wiedzę,doświadczenie,które są niezbędne podczas ubiegania się o dobrą pracę. Zostali również zachęceni przez prowadzące do udziału w różnych organizacjach,praktykach,wolontariatach poprzez które studenci mogą się rozwijać oraz pochwalić się swoim zaangażowaniem społecznym w przyszłym CV. Warsztaty okazały się dla naszych uczniów bardzo pomocne i na pewno zdobyte informacje zostaną wykorzystane w niedalekiej przyszłości.

Linki

Ligi przedmiotowe

Warto zobaczyć:

Sponsor IVLO